Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyha valaki fel van jelentve...

Hogyha valaki fel van jelentve, akkor azt útlevéllel nem engedik ki az országból? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyha valaki fel van jelentve magyarországon. És útlevéllel és védettségi igazolvánnyal és minden szükséges és érvényes papírral rendelkezik. Akkor azt kiengedik, vagy nem az országból és még aznap vissza az országba? Nem uniós országról beszélek.

2021. okt. 4. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/218 anonim ***** válasza:
21%
Nincs már határellenőrzés, csak át kell gurulni.
2021. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/218 A kérdező kommentje:
De van. MIVEL NEM UNIÓS ORSZÁGRÓL VAN SZÓ!!! AMÚGY IS VAN ELLENŐRZÉS A KOVID MIATT!!! Olyan országban volt az illető. És mint írtam 1 napon ment és jött az illető.
2021. okt. 4. 19:18
 3/218 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs SIS, VIS figyelmeztető jelzés hatálya alatt és teljesíti a beutazás feltételeit, akkor át tud menni a határon.
2021. okt. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/218 A kérdező kommentje:
Mi az a SIS és mi az a VIS?🤔
2021. okt. 5. 08:34
 5/218 anonim ***** válasza:
100%

Schengeni Információs Rendszer (system)

és Visa Information system.


Fel perc goooogle

2021. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/218 A kérdező kommentje:
És ennek mi köze van a kérdésemhez?🤔
2021. okt. 5. 10:26
 7/218 anonim ***** válasza:
92%

Most komolyan....?



Azért mert fel vagy jelentve, mégis mi köze ahhoz, hogy átmehetsz-e a határon?

Annyit se írsz, hogy schengen külső vagy belső határról van-e szó..


Leírtam: ahhoz hogy átléphess, a sis-vis-beutazási feltételeknek kell csak megfelelni. Senki le se tojja, hogy pl. téged a szomszéd feljelentett, mert hangosan hallgatsz zenét mondjuk.

Érted már?

2021. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/218 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Nem uniós uniós országba átlépésről van szó. És én azért kérdezem, mert ugye hogyha valaki fel van jelentve, akkor az elvileg bűncselekményt követett el és az is lehet, hogy körözik. És a határon rendőrök is megnézték az illető összes iratát mind a 2 országhatár átlépésekor.
2021. okt. 5. 10:33
 9/218 anonim ***** válasza:
89%

"És én azért kérdezem, mert ugye hogyha valaki fel van jelentve, akkor az elvileg bűncselekményt követett el és az is lehet, hogy körözik."


Attól mert felvan jelentve, egyáltalán nem jelenti, hogy bűncselekményt követett el.


Valamint az, hogy bűncselekményt követett el egyáltalán nem jelenti, hogy köröznék.


Semmi fogalmad nincs az egészről, próbáld kicsit jobban össze szedni a kérdést, ha választ akarsz kapni.

2021. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/218 anonim ***** válasza:
88%

Szabálysértési feljelentés (szabálysértés), vagy büntetőfeljelentés (bűncselekmény)?

Nem mindegy.


A körözést nem így adják ki, de ebbe nem megyek bele jobban.

A körözési listát meg lehet nézni police.hu-n.


Az, hogy a többi rendszerben mi szerepel a haverodról (hermon,bnyr stb), azt már csak az illetékesek tudják, esetleg a haverod. Kevés infó, kevés válasz..

2021. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!