Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért volt ilyen bunkó a rendőr?

Miért volt ilyen bunkó a rendőr?

Figyelt kérdés

Olyan 22:30 körül mentem egy faluban biciklivel, ki akartam kanyarodni egy nagyon hosszú egyenes útra. Tőlem jobbra jött egy autó gyorsan, ugye abban a sávban amibe nekem ki kellett volna mennem. De gondoltam mivel úgyis ilyen gyorsan jön, addig kimegyek gyorsan a másik sáv szélére, mert úgysem jött velem szembe senki, még messze sem. Aztán mentem, vártam hogy megelőzzenek már, de gyanús volt, hogy már majdnem 2 perce gurulok és még mindig nem előzött meg. Aztán ezt meguntam, lekanyarodtam egy utcába, aztán lekanyarodott utánam ez a bizonyos autó is, aztán elkezdett villogni, mellém jött, és akkor jöttem rá hogy rendőr.


2 rendőr volt, az egyik egy szót nem szólt, aki pedig az autót vezette, valamiért tök bunkó volt. Kérdezte, hogy mit csinálok, meguntam-e az életem, meg hogy angliában érzem-e magam, de szinte már majdnem üvöltözött. Aztán kértek személyit, az nem volt nálam, kérdezték a hátsó lámpát is, az sem volt a biciklimen. De ezek valahogy annyira nem érdekelték őket. Felírták a nevem, megkérdezték melyik településen lakok, meg annyit mondtak, hogy tolhatom haza a biciklit, de még abba is belekötött hogy merre felé indultam el (mert másik irányban laktam, mint amerre indultam)


Szerintetek okkal támadott le így? Mert szerintem annyira nagy dolgot azért nem csináltam.



2021. aug. 3. 00:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Látszik egy 18éves kis hülye a kérdező. Azt hiszi még hogy neki mindent lehet. Belekellett volna borítani téged az árokba. Aztán még van képe idejönni és szidni a rendőrt …:D

Hát eszem megáll komolyan. Neked tényleg ennyi eszed van csak? Hogy éled túl a mindennapokat ?

2021. aug. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ember!


Nem vagyok sokkal idősebb, 20 éves vagyok de már 14 éves koromtól kezdve járom az ország különböző pontjait biciklivel, sok ezer kilómétert megtettem már. 18 évesen Olaszba is letekertem.


Én nem foglak szidni, de a saját érdekedben mondom, hogy szerezz be egy hátsó lámpát. Láttam már sötétben kivilágítatlan biciklist kilapítva. Sőt! Láthatósági mellény sem árt éjszaka.

2021. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Menj el haver szemeszetre, ha a jobbrol erkezo autorol nem lattad mar messzirol, hogy egy rendorauto! :)
2021. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Torteneted szerint! Te ugy latod, hogy nem te viselkedtel bunkon a kozlekedesben, hanem a dolgat vegzo rendor (aki meg sem buntetett) ???
2021. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazuk volt, a stíluson lehetne faragni...örülj, hogy nem lett bünti!
2021. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnem elütöttek ezért nagyon kiakadtak rád.
2021. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kicsit mrgijesztett, hogy a jövőben ne csinálj hülyeségeket.

Gondolkodj már! Több szabályt is megszegtél, de meg sem büntetett. Ebből, a stílusából meg a korodból egyértelmű a célja.

2021. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*megijesztett
2021. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt okkal "támadtak le", mert amit csináltál, az egy életveszélyes húzás, közúti veszélyeztetésnek hívják. Megtéveszted a jobbról érkezőt, aki - látva az elindulásodat- okkal feltételezheti, hogy elé fogsz kikanyarodni.


Már ez is elég ok arra, hogy megkapd a letolást. De nem tudhatod, lehet, hogy aznap már túlvoltak pár - ne adj isten halálos- baleseten. Megviseli ám az embert, még ha rendőrből is van. Nem jó látni, ha valaki a hülyeségével halált, vagy sérülést okoz.

2021. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!