Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért volt ilyen bunkó a rendőr?

Miért volt ilyen bunkó a rendőr?

Figyelt kérdés

Olyan 22:30 körül mentem egy faluban biciklivel, ki akartam kanyarodni egy nagyon hosszú egyenes útra. Tőlem jobbra jött egy autó gyorsan, ugye abban a sávban amibe nekem ki kellett volna mennem. De gondoltam mivel úgyis ilyen gyorsan jön, addig kimegyek gyorsan a másik sáv szélére, mert úgysem jött velem szembe senki, még messze sem. Aztán mentem, vártam hogy megelőzzenek már, de gyanús volt, hogy már majdnem 2 perce gurulok és még mindig nem előzött meg. Aztán ezt meguntam, lekanyarodtam egy utcába, aztán lekanyarodott utánam ez a bizonyos autó is, aztán elkezdett villogni, mellém jött, és akkor jöttem rá hogy rendőr.


2 rendőr volt, az egyik egy szót nem szólt, aki pedig az autót vezette, valamiért tök bunkó volt. Kérdezte, hogy mit csinálok, meguntam-e az életem, meg hogy angliában érzem-e magam, de szinte már majdnem üvöltözött. Aztán kértek személyit, az nem volt nálam, kérdezték a hátsó lámpát is, az sem volt a biciklimen. De ezek valahogy annyira nem érdekelték őket. Felírták a nevem, megkérdezték melyik településen lakok, meg annyit mondtak, hogy tolhatom haza a biciklit, de még abba is belekötött hogy merre felé indultam el (mert másik irányban laktam, mint amerre indultam)


Szerintetek okkal támadott le így? Mert szerintem annyira nagy dolgot azért nem csináltam.



2021. aug. 3. 00:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mikor megállt mellettem a szűk utcában akkor kellett volna visszafordulnom, aztán a biciklim adottságait kihasználva 40-el elhajtani egy földúton :( De én azt hittem, kedvesebbek ezek.
2021. aug. 3. 00:23
 2/19 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves vagyok, nem bűntettek meg. (legalább is ott a helyszínen nem)
2021. aug. 3. 00:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Okkal "támadott be", mert rengeteg kerékpáros baleset történik, full szabálytalan voltál, éjszaka világítás nélkül a gyorsan közeledő autó elé kivágtál a másik sávba. S ha egy kicsit elbambuló vagy telefonját nyomkodó sofőr vagy urambocsá' egy részeg vezette volna az autót? A rendőr nem akarja hogy utána körbe kelljen rajzolnia, meg anyádékat hajnalban hívnia kelljen.
2021. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellett tolnod haza a biciklit? Leszedték róla a rendszámtáblát?
2021. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Inkább jó fejek voltak, hogy ennyivel megúsztad. Jól tették, hogy "leb@sztak". Ilyen manővert ne csinálj...

Nekem is van jogsim, de kerékpárral megyek mindenhova. Szóval nem a biciklis gyűlölet beszél belőlem. Rendes világításod legyen! Ez a szembe sávba kanyarodás meg no komment :D

2021. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A biciklim első lámpája olyan, hogy bőven túlvilágítja az autókat is általában. Na most ezen a ponton már nem fognak jobban látni egy hátsó kis piros pöttytől sehogy sem, mivel hátulról is azt látják, hogy bevilágítok magam előtt szinte mindent, a fekete alakomat pedig látják a fényben. Valószínűleg emiatt nem állítottak még meg soha a hátsó lámpám hiánya miatt, pedig elég sok rendőr mellett mentem már el így.
2021. aug. 3. 00:45
 7/19 A kérdező kommentje:
#4 Mert nem volt rajta hátsó lámpa, meg 1-2 km-re laktam. :D Elkezdtem tolni ameddig elmentek, aztán felpattantam és 30-al hazamentem, bár egy helyen leszálltam, mert azt hittem bevárnak direkt.
2021. aug. 3. 00:47
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Kresz rad is vonatkozik, en meg meg is buntettelek volna kemenyen
2021. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

#7 Ha majd a 70-80-nal a 12 órás műszak után félig bealvó / "két sör még belefér" / telefonját nyomkodó egy másodperccel később vesz észre és emiatt szétkeni a fejed a flaszteren akkor is ezt fogod gondolni? Hogy neki biz' éjszaka kellett volna kihunyorognia a fekete sziluettedet mert hát előtted bevilágítja az utat az első lámpád (k.rvára sokat ér az utcai félhomályban) mert te nem tettél fel a hátsóra egy piros lámpát? (ami egyébként is kötelező)

Persze gondolhatod majd, hogy neked volt igazad - ráírják majd a koporsódra.

2021. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi a f*sz, ez miért lett volna veszélyes? :D Jön jobb oldalról egy autó, én pedig szép lassan kifordulok a másik sáv szélére, magyarul az autótól a lehető legmesszebb voltam. Akkor az nem lett volna veszélyesebb, ha szabályosan, kresznek megfelelően megyek, és az autónak mellettem kell elmennie sokkal közelebb? Meg ennyi erővel mindenre rálehetne ezt húzni. Mondhatnám bárkinek, hogy fú de hülye vagy hogy kimentél autót vezetni, bármikor átmehetne egy részeg sofőr a te sávodba..
2021. aug. 3. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!