Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök, volt rendőrök! Ti...

Rendőrök, volt rendőrök! Ti hogy bírjátok ezeket a kisebb megaláztatásokat az állampolgároktól?

Figyelt kérdés
Sokember a föld alá kívánja a rendőröket, szerintük a rendőrök nem csinálnak semmit/stb.. Rendőr szeretnék lenni, ezek a dolgok nem tántorítanak el, de bevallom, néha idegesít.
2010. aug. 22. 20:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Nehezen! És azt hiszem most sok rendőr nevében beszélhetek!

Az a baj, hogy az állampolgárok nem értik meg, hogy a rendőrség nem törvényhozó, hanem törvényalkalmazó szerv és hogy az utcán a kisrendőr PARANCSOT teljesít, jobbára felsőbb utasításra!

De ha nem tűrnénk a megpróbáltatásokat és lépten nyomon megtorolnánk a minket ért megaláztatásokat vagy leköpéseket és had ne soroljam tovább, akkor már nem lenne rendőr az országban, mert mindenki a katonai ügyészség vendégszeretetét élvezné.


Jól gondold meg!!"


Nincs is rendőrség, csak a politikai elitnek van meg a cigányoknak meg a zsidóknak. A magyarok le vannak szarva!

2010. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt nem tudom, hogy Sün-özni szoktak -e. De szerintem ez ma már amolyan "becenév" a rendőrökre. Mellesleg ez negem nem idegesít:D

De szerintem elég "gáz", ha sünözik, és mikor valaki megkérdezni tőle, hogy na akor mi is a rendőröknél az a Sün?, akkor nem tudja a választ.. De azért mondjaXD, ismereda mondéást... Egy bolond százat csinál.

2010. aug. 23. 19:53
 33/34 anonim ***** válasza:
Hat erdekes torteneteket olvastam ott! Viszont hianyolom a rengeteg tuntetesen elhangzott rendorgyalazo kijelenteseket, hianyolom a football mecceken elhangzott rendoroket gyalazo, gyilkosozo (foleg a Simon ugy ota) kijelenteseket es akkor ott van a mgevszlek kilora kigyurt kopasz kobunko emberkek beszolasai! Szoval a rendoroket mindeki szapulja de altalaban az tunik fel ha ciganyok keverednek osszetuzesbe veluk bar a rengeteg gardatuntetesen is mentek a szitkok stb. na es vona a garda avatason mit is mondtt a rendorokrol"? Akik ott intezkedni mernek ha a jobbik hatalomra kerul eltavolitjak oket! Es akkor nem beszelve morvai hisztonarol aki folyamatosan a rendoroket szidta! Van ott baj boven rendor ugyben addig jo a rendor a nacikok szemeben amig cigannyal kerul osszetuzesbe ha meg rajtuk a sor akkor mocskos, gyilkos sunok! De hat magyarorszagtol mit varjon az ember?
2010. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Sztem nem kell szapulni a rendőröket.Ők is csak emberek,akik a munkájukat végzik.Igaz,hogy van köztük olyan aki nem emberséges,de könyörgöm,a való életben is van.Ez nem "hivatásfüggő".

Ők ezt a munkát választották,mert IGEN!Szeretnének többet tenni azért,hogy nekünk jó legyen.Viszont az is igaz,hogy a törvényeket be kell tartaniuk,és parancsra rendelkeznek csak.Amíg ilyen törvényekkel állunk szemben,addig sajnos a helyzet így marad.Ők sem tudnak sz*rból várat építeni!Ezt lássátok be!

2010. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!