Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok azokrol a meyen...

Mit gondoltok azokrol a meyen tisztelt honfitarsainkrol, akik azert hivjak ki a rendoroket egy hazibuli miatt, mert Covid van, es ezaltal ők hosok, hiszen eleteket mentenek?

Figyelt kérdés
Jelenleg Csehorszagban elek, de tudom, hogy Magyarorszagon is sok ilyen komcsi alja hazmester ember letezik. Ezek a lenyek ahelyett, hogy atkopognanak, ha zavarja oket a buli, inkabb rajuk hivjak a rendoroket. Lattam egy ilyen gyik kerdest is. Kb meg tudnam folytani az ilyen csuszomaszo illetot. Komolyan ez a megoldas? Ha zavar valakit, hogy mas bulizik,miert nem megy at szemelyesen panaszkodni? Utana meg miert gondolja magarol, hogy hos, mert ezzel "eleteket ment"?

2021. ápr. 11. 00:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
És ha átkopog akkor mi van? az első szóra hazamentek?ezt állítod?
2021. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
És ugye lehetett már hallani esetekről, hogy valaki kihívta a rendőröket olyan címen, hogy buli van a szomszédban, engedély nélküli gyülekezés. Aztán kiderült, hogy nincsenek többen tíznél, és a rendőrök őt cseszték le. :)
2021. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Nos, itt vagyok én, egy alkalommal kihívtam a fölöttünk lévőkre a rendőröket. Nem ez volt az első alkalom, nem a covid idején kezdődött, én pedig másnap hajnalban keltem, és 2*400 km-t vezettem. Nyilván én vagyok a komcsi házmester, és teljesen rendben van, ha egy 36 négyzetméteres lakásban 15 ember üvölt, csikkeket dobál a kiteregetett ruháinkra, mindezt hajnali 4-5-ig. Mi magunk is szoktunk bulizni, de nem így, nem mások kárára.


Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy azóta volt még egy buli, mivel nem volt olyan kritikus a másnap reggel, ezért les.zartuk, erre 2-3 nappal később 2 héten át krákogások, köhögések, karantén, meg haverjuk hozta nekik a bevásárlást.

2021. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen mentalitású emberek súgták be az átkosban a szomszédot, amikor hallották visítani a disznót.
2021. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!