Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok azokrol a meyen...

Mit gondoltok azokrol a meyen tisztelt honfitarsainkrol, akik azert hivjak ki a rendoroket egy hazibuli miatt, mert Covid van, es ezaltal ők hosok, hiszen eleteket mentenek?

Figyelt kérdés
Jelenleg Csehorszagban elek, de tudom, hogy Magyarorszagon is sok ilyen komcsi alja hazmester ember letezik. Ezek a lenyek ahelyett, hogy atkopognanak, ha zavarja oket a buli, inkabb rajuk hivjak a rendoroket. Lattam egy ilyen gyik kerdest is. Kb meg tudnam folytani az ilyen csuszomaszo illetot. Komolyan ez a megoldas? Ha zavar valakit, hogy mas bulizik,miert nem megy at szemelyesen panaszkodni? Utana meg miert gondolja magarol, hogy hos, mert ezzel "eleteket ment"?

2021. ápr. 11. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ki sértett meg kisfiam, mesélj!
2021. ápr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Engem ugyan senki, csak kíváncsi vagyok masok velemenyere. :) Vajon mi lehet ezeknek az embereknek az inditeka, azon kivul hogy kiszurjanak masokkal, csak azert mert nyomorusagos az eletuk?
2021. ápr. 11. 00:32
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Aki fél egykor a gyakorin hisztériázik ilyen miatt, annak milyen az élete, inkább arról mesélj!
2021. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

" Ezek a lenyek ahelyett, hogy atkopognanak, ha zavarja oket a buli,"


Nyilván mindannyian tudjuk, hogy az esetek 99.9%-ában ilyenkor a bulizók megszeppennek, azonnal abbahagyják a tevékenységüket és hazarohannak.

Ja, nem. Az esetek 99.9%-ában minimum nem történik semmi. Még a jobbik eset, ha "persze, lehalkítjuk", és úgy nem történik semmi. De sokkal valószínűbb, hogy néhány "menj a k.... any...ba" is pattanni fog. Ugye nem tévedek?

Tehát minek fölösleges köröket futni?


Tehát: értelmes ember most nem bulizik, a többi pedig vállalja a felelősséget a tetteiért. Nos, ez utóbbi nem nagyon szokott menni a kis komcsiivadékok hülyegyerekeknek.

2021. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

az én környékemen így ment ez.


még tavaly az 1. bezárásnál egy parkban gyűltek össze az emberek munka után.

akkor volt este a tapsolás.

rá 1 hétre a padokat összeragasztózták, hogy ne lehessen leülni.

kartonpapír rá és ennyi.

ez nem volt elég, ezért beszóltak az önkormányzathoz, hogy minden este ott van 20-30 ember, ezért kijöttek és felszedték a padokat.

oké, akkor állunk.

akkor volt rendőrségi igazoltatás és egyiknél bekapcsolva volt az adóvevő, ahol a diszpécser éppen bemondta a feljelentő nevét...

másnap páran beszéltek vele.

úgyhogy azóta nem volt semmi feljelentés már tavaly november óta, pedig minden nap ott van egy csomó ember, meg néha én is odamegyek dumálni.

2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha azon a bulin max. tízen vannak, akkor semmi törvénytelenség nem történt (ha Magyarországon történt ez).

Nem világos a szomszéd motivációja sem: a covid miatt telefonált, vagy egyszerűen túl hangosak voltak a szomszédai? Ha azért szól a rendőröknek, mert hangosak a bulizók, akkor teljesen megértem őt. Ha a bulizók ráadásul covid-szabálytalanok is (több, mint 10-en vannak), akkor magukat szívatták meg: ha már szabálytalan vagyok, legalább nem viselkedek feltűnően.


Hogy egy másik példát mondjak: Fickókám autóvezetésnél nem kötötte be a biztonsági övet, a rendőrök le akarták állítani. Ő meg kikerülte őket, és próbált megszökni. Némi autós üldözés után elkapták. Kiderült, hogy kábítószer van a kocsiban és ő is annak hatása alatt vezetett. Tanulság? Ha kábítószert viszel a kocsidban, legalább ne úgy vezess, hogy ez feltűnjön a rendőröknek és meg akarjanak állítani. :-)))


De ehhez némi ész kellene, az meg nem mindenkinek adatik meg.

2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Én live USA , miért foglalkozol magyarországgal? Hagyjad sorvadni, mert még valami bejut nekik aztán odamennek ahol lakunk, kinek kéne egy magyar?
2021. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5-ös pont erre a szitura gondoltam én is. A sok házmester egyedet valójában nem az a tény zavarhatja, hogy a sok fiatal egymás között terjeszti a Covidot, hanem hogy szimplán jól érzik magukat, mernek élni, míg nekik csak egy nyomorúságos élet jutott, és irigykednek, hogy nem lettek meghívva. :))
2021. ápr. 11. 01:00
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Talán úgy kéne bulizni, hogy más attól még tudjon aludni. Alapból nem vagy másokra tekintettel, de csodálkozol, ha nem megy át szólni, hogy halkítsd már le a zenét. Hülye.
2021. ápr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Aki rendőrt hív, az 90%-ban nem azért teszi, "mert vírus". Hanem mert szíve szerint egyébként is megtenné. Csak máskor a rendőrség le se szarja a csendháborítást, most meg történik is valami, ha hívja őket.

Nem, nem gyakori, hogy kulturált emberekre hívják rá, akik értenének a szóból.

2021. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!