Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyenek a magyar börtönök?...

Milyenek a magyar börtönök? Miért nincs kegyetlenség?

Figyelt kérdés

Tehát most olvasom a gyk-n sok ilyenről szóló témákat, hogy a magyar böri egyáltalán nem olyan, mint usa-ban. Itt van nyugalom, nincs kegyetlenség, néha-néha lehet játszani is, tévét nézni, stb. Mi van???😟😟 börtönnek nem az a lényege, hogy a bűncselekményt amit elkövetnek az emberek, azért súlyos büntetést kapjanak érte? Gondolok itt a gyilkolásra, nemi erőszakra, zsarolásra.. nem az ilyen véletlen halálra ütöttem valakit, önvédelemből le kellett szúrnom x embert mert letámadtak az éjjel, stb.

Amerikában elég kemények még a sima börtönök is, itthon még a fegyház is sokkal “jobb”.. ja még szépen fel is újítgatják a börtönöket. Komolyan nem értem ezt.. valaki szándékos bűnt csinál (nem arra gondolok hogy átment a zebrán piros lámpánál, hanem amiket felsoroltam..), és még csak nem is túl siralmas neki hogy börtönben tud csocsózni, kártyázni, esetleg beszélgetni a börtönőrökkel.....


2021. ápr. 8. 20:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ismét #13, #19-nek:


Egy példa:


A cigány nyelvben van hímnem és nőnem.


Férfival szemben nőnemű ragozást használni egyenlő a biztos balhéval.

Ugyanezt társaságban elkövetni, szó szerint életveszélyes, a tekintély-rongálás miatt.

2021. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!