Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A porszívózás lehet csendhábor...

A porszívózás lehet csendháborítás?

Figyelt kérdés
Szombat délután 2-kor.
2021. febr. 21. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kilehet bírni azt a párpercet!
2021. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

En pl jobb szeretek seperni. Olcsobb.

2021. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha társasházatok házirendjében a jelzett időszakban zajos tevékenység tilos, akkor nagyon elméletben igen, de sztem a hatóság még akkor se foglalkozna vele, ha a porszívózót bárki feljelentené. Ilyen zajos tevékenység alatt pl. a gépi falbontást, ütvefúrást értjük max.

Porszívózni, géppel mosni ált. este 9-11-től reggel 6-8-ig nem illik, attól is függően, közvetlen szomszédaitok mennyire baglyok / pacsirták, milyen hangos a gép, hétköznap/hétvégi reggel van-e, vagy hogy milyen anyagból vannak a falak. Egyes "modern" lakásoknál valóban minden hang és rezgés jól átjut a szomszédba, ott tényleg zavaró lehet. De pl. épp múltkor éjfélkor bekapcsoltam a porszívót 5-10 mp-re, senki nem szólt, sztem mire megállapították volna, kinél szól, már nem is szólt. ;)

2021. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor porszivozzon az a szerencsetlen szomszed?
2021. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem.
2021. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Simán feljelenthet a szomszéd a nap 24 órájában bármikor ha azt mondja zavarod a pihenésében, de mire a rendőrség kiér befejezed a porszívózást és ha megint hívja őket ilyen szar indokkal, őt fogják bevenni mert pocsékolta a rendőrség idejét. Szóval porszívózzál csak nyugodtan. :D
2021. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!