Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Főiskolai diplomával milyen...

Főiskolai diplomával milyen rangban lehetnek ha rendőr lennék?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

#10 remélem nem volt komoly kérdés ez nke-s ként.

Rtk meg a Hhk mindig egy külön műfaj volt ott. A ti karotok csaka büfészak.

2021. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

11:27,abból nyilván csak előnyöd származhat, ha van még egy diplomád, mindegy milyen. Főleg, ha az is NKE-s (bár nem tudom, hogy ez csak a terved vagy van már egy diplomád), az is úgymond a ,,köz szolgálatára” való diploma, ezért ez az iskola neve.

Úgyhogy ez ne tántorítson el, gondolj bele, a későbbiekben, ha megnéznéd valakinek az önéletrajzát (persze ha minden más kb megegyezik ezen kívül), akkor nyilván szívesebben alkalmazod azt, akinek van egy rendőrtiszti diplomája, és még egy másik másmilyen, mint azt, akinek csak egy rendőrtisztije van. Ráadásul már tapasztalt leszel egyetem téren is.

2021. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12:55, egy kar nem lehet büfészak, a szak és a kar két teljesen más fogalom..

Egyébként ha valakinek más terület tetszik, mint neked, másban akar dolgozni, mint te, attól még az nem lesz büfészak. Nemzetközi igazgatási diplomával egyébként nagyobb karriert lehet befutni, mint a többivel ott.. diplomáciáról hallottál már?

A közig diplomát viszont én sem pontosan tudom mire jó, de ügyintézői munkát biztos lehet találni vele..

2021. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

#13. Engedd el. Nagyon jól ismerem azt az egyetemet. Mindenki azthitte hogy a nemzetközi igazgatási diplomával diplomata lesz:) de senki sem lett az.

Akkor mondom azt hogy büfékar.

Aztán okoskodjál máshol.

2021. febr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Hol látsz okoskodást?😅Nigen végeztem, és szuper munkám van az amerikai nagykövetségen, messze nem keresek rosszul. Igaz van egy pár nyelvvizsgám, de akkor is..
2021. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, ilyen fajta emberekkel volt tele az a hely. Pofa az van, tudás nincs, meg a kamu hegyek.
2021. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
?😂
2021. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Hát akinek van lehetőség egyetemre menni még nyelvvizsgara pénzt kiadni..
2021. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
NKE elonye h nincs tandij, szallas, kaja minden van, persze ezert 8 evet dolgozni allami szektorban suli utan, kulonben 4 millio kornyeken vissza kell fozetni.
2021. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10:09 de nem úgy van, hogy csak az rtk-sok első évben laknak bent? (A civilek meg akkor sem) Szóval csak a hhk-soknak bentlakásos.
2021. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!