Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Létezhet hogy valaki minden...

Létezhet hogy valaki minden nap szinte megszegi a kijárási tilalmat és eddig nem kapták még el pedig nem volt munkáltatói papírja Budapesten?

Figyelt kérdés
Haverom rendszeren járkál 8 után haverokhoz és azt mondja meg egyszer nem kapták el
2021. jan. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon jól tudhat.
2021. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet. Sportolóként legálisan jarkálok és soha senki sem kérdez semmit. Párom munkából jön később és tőle sem kérdezték, pedig nem eldugott környék, Budapesten a nagykörúton jön haza.
2021. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
73%
Lehetséges, szerencséje volt. De ez nem jelenti azt, h a jövőben esetleg nem kapják el.
2021. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. Csak én Debrecenben élek.


Éjjfél körűl szoktam haza érni.

2021. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok én is, igaz, hogy nem minden nap szegem meg a kijárási tilalmat, de heti 1-2-szer megesik, hogy este megyek el sétálni a környéken (Budapest külvárosa). Párszor előfordult, hogy hosszabb utakról (100+ km) nem értem haza 8-ig, csak fél 9 körül. Házibuliból hazafelé csak szilveszterkor mentem, akkor sem állítottak meg egyszer sem a rendőrök, pedig a buszmegálló előtt ment el kb. 20-al egy rendőrautó. Tény, hogy nem akartam elmenekülni előlük, a gyanús mozgásokra sokkal jobban felfigyelnek. Ha tovább sétálsz nyugodtan és még a maszkot is hordod ahol kell, akkor nagy eséllyel nem állítanak meg, persze ez alól kivételek vannak. Nem állítom, hogy soha nem fognak megbüntetni engem, eddig szerencsém volt.
2021. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: dettó, Székesfehérváron is így vagyok.


És jól gondolod egy rendőrnek pár év után megvan a megérzése, hogy kit kell igazoltatni. De ez egész évre igaz.

2021. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!