Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök hogy kezelik...

A rendőrök hogy kezelik magukban azt, hogy az állampolgárok nagytöbbsége útálattal néz rájuk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 21:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal dolgozók (mármint nem aljamunkára gondolok) általában intelligensek és kezdik felfedezni az összetartás fontosságát és pont amiatt, mert ők már nem proli stílusú nevelést kaptak...
2021. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%

1 es én is törvénytisztelő vagyok.kedves voltam velük de a bunkóságot kaptam.szóval nice try hogy csak bünözö utálhatja őket.

10 na persze.én meg előveszek mást akkor.

2021. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%
Én tisztelem őket
2021. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
26%

Szia!


Szerintem a rendőrség is útállattal néz egyes dolgokra. A reptéren például nagyon sok csomagra útállattal néznek.

2022. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én se utálom őket. Sőt. Nagyon hálás lehetek nekik mivel amikor egyszer betörtek hozzám éjszaka elvitték a betörőt.
2023. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!