Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértenél aztal, hogy 23...

Egyetértenél aztal, hogy 23 évesen egy ember még nem lehetne rendőr?

Figyelt kérdés

Mondjuk 28 éves korhatártól.

Mert még szerintem 23 évesen nagyon fiatalok, nem tudja egyik-másik mit csinál.


Ügyészek, bírók, ügyvédek is 27-28 mire önálló dolgozók.


Szerintem nagy és szigorú iskolát kéne nekik tartani években, nem csak annyi, hogy tizenévesként a szakközépben megtanítják felyverhasználatra.


Egyetértené azzal, hogy szigorú iskola, vizsgák és az előbb említett életkor környékén lehessen valaki önálló rendőr?


Szerintem nem olyan szigorú vizsgákon esnek át, ha nem tudja egy rendőr mérlegelni mikor kell, mikor nem használni a fegyvert.



2020. dec. 27. 14:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen egyetértek. Ha ma így lenne, az újpesti mészárlás sem történhetett volna meg.
2020. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem történt mészárlás!

Sikerült megakadalyozni.

Anyukádat nem akarod mosdatni, amiért téged megszult?

2020. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
5%

Egyetemi végzettséggel nem az utcán fog intézkedni. Érettségi + 2 év rendészeti szakközép.

A rendőrnő az eset után miért kapott pszichés sokkot? Hogyan fordulhat ez elő?

Jobban meg kellene szűrni, ki alkalmas rendőrnek és ki nem.


https://www.youtube.com/watch?v=9NwWado4SVY&bpctr=1609089296

2020. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
23, ember nem az miatt kapott sokkot hogy lőtt, hanem hogy így látta a kollégáját. Gondolom barátok voltak. Minden ember, akinek vannak érzései sokkot kapott volna
2020. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Azért az kemény hogy szerzel egy érettségit mondjuk úgy hogy cukrász vagy, aztán elmész rendészetre, ahol két év után fegyvert kapsz a kezedbe ha teljesítesz pár követelményt.

Azért kapnak sokkot a rendőrök mert két év alatt nem lehet felkészíteni senkit ilyen helyzetre.

Én biztos hogy csak olyanokat engednék rendőrként dolgozni, aki rendészeti szakközépiskolai végzettséggel plusz ott szerzett érettségivel rendelkezik, vagyis 3+2 év, tehát maga a rendőr képzés 5 évig tartana. Az én adómból ne fizessenek olyanokat, akik két év alatt rendőrré váltak, nagy pofával osztogatják a Mikulás zacskókat, amikor meg valódi helyzet van, akkor szó szerint összehugyozzák magukat.

Aztán így érezze magát az ember biztonságban.

Bele b*sz tíz golyót egy emberbe mint a GTA video játékban. Úr isten, ez nagyon szánalmas.

2020. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#25 Mert mikor 18 évesen besoroztak valakit pl engem is és 5 nap mulva gépkarabéjjal lövöldöztünk az teljesen rendben volt. A délszláv válság idején. Szemrebbenés nélkül vittek volna harcba minket. Nulla tapasztalattal. Azért egy 23 éves már nem gyerek. Nem is tudom mi a bajotok. Megoldotta a helyzetet. A tàrsa fel fog épülni ha minden jól megy.
2020. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ugyanolyan hülyeség, minthogy 18-tól felnőtt vki és pont. Van aki 16 évesem érettebben gondolkdik, mint más 26 évesen... Szóval ez csak egy szám egy papíron, ahogy 23 és 23 éves között is hatalmas difi lehet.
2020. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!