Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértenél aztal, hogy 23...

Egyetértenél aztal, hogy 23 évesen egy ember még nem lehetne rendőr?

Figyelt kérdés

Mondjuk 28 éves korhatártól.

Mert még szerintem 23 évesen nagyon fiatalok, nem tudja egyik-másik mit csinál.


Ügyészek, bírók, ügyvédek is 27-28 mire önálló dolgozók.


Szerintem nagy és szigorú iskolát kéne nekik tartani években, nem csak annyi, hogy tizenévesként a szakközépben megtanítják felyverhasználatra.


Egyetértené azzal, hogy szigorú iskola, vizsgák és az előbb említett életkor környékén lehessen valaki önálló rendőr?


Szerintem nem olyan szigorú vizsgákon esnek át, ha nem tudja egy rendőr mérlegelni mikor kell, mikor nem használni a fegyvert.



2020. dec. 27. 14:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

4:

Szerintem a járőrtársa véres látványa sokkolta. A kórházból csak azután jött ki, amikor bajtársa felébredt az altatásból.

2020. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%

Köszönjük a provokatív kérdést. Jönnek is a sokadik regisztrációval rendelkező trollok mosdatni a bűnözőket.

Megnyugtatlak T. Kerdező. Kontraproduktív.

Srácok ne etessük a trollokat.

2020. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Manapság a fiatalok hamarabb érnek,nem csak testileg hanem fejben is.

Nem tudja egyik-másik hogy mit csinál?! Néhány példát felhozhattál volna erre.

2020. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 mindentudó99 ***** válasza:
27%
Ne mosdasd a bűbözőt. Lelőtték. Jól tették. Kár hogy nem volt náluk kézi gránát.
2020. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%
A képzés mellé szerintem egy rendőrnek szüksége van erkölcsi érzékre is, amit csak egy bizonyos élettapasztalat után tud magáévá tenni. Szerintem 23 évesen nem sok élettapasztalata van egy embernek, még akkor sem ha eléggé megcincálta az élet. Szóval szerintem is minimum 27-28 év az amikor valaki alkalmas a rendőri munkára.
2020. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Katonának meg jó 18 évesen is ...
2020. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14%
Erkölcsi érzék a rendőrmunkához?úgy érted hogy aki fiatalabb az könnyebben átverhető vagy megtéveszthető?
2020. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Egy idősebb ember azért jobban tud mérlegelni egy intenzív helyzetben. A tapasztalat egy létező dolog és nem véletlenül tudunk róla.
2020. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 sörpocak ***** válasza:
27%
Vagy egyszerűen csak egy fiatalabb baka mellé tenni egy idősebbet és kész. 23 évesen az ember már rég felnőttnek számít, rendőri tapasztalatot pedig nem a kor önmaga, hanem a rendőrként eltöltött évek adnak.
2020. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek olyan 23 évest aki nem igazán nevezhető még felnőttnek. Szerintem a képzés igenis legyen hosszú tartamú, ne egyik napról a másikra küldjünk felfegyverzett embereket az utcákra.
2020. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!