Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértenél aztal, hogy 23...

Egyetértenél aztal, hogy 23 évesen egy ember még nem lehetne rendőr?

Figyelt kérdés

Mondjuk 28 éves korhatártól.

Mert még szerintem 23 évesen nagyon fiatalok, nem tudja egyik-másik mit csinál.


Ügyészek, bírók, ügyvédek is 27-28 mire önálló dolgozók.


Szerintem nagy és szigorú iskolát kéne nekik tartani években, nem csak annyi, hogy tizenévesként a szakközépben megtanítják felyverhasználatra.


Egyetértené azzal, hogy szigorú iskola, vizsgák és az előbb említett életkor környékén lehessen valaki önálló rendőr?


Szerintem nem olyan szigorú vizsgákon esnek át, ha nem tudja egy rendőr mérlegelni mikor kell, mikor nem használni a fegyvert.



2020. dec. 27. 14:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem értenék egyet, ugyanis ezek a rendőrök felsőfokú végzettségű, képzett, felelős szakemberek.
2020. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%

"a nem tudja egy rendőr mérlegelni mikor kell, mikor nem használni a fegyvert."


Pontosan tudja, hogy mikor kell használnia a fegyvert. A minap használta is. Többször kellene, hogy használják. A határon is.

2020. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!

Előbb járj utána, hogy milyen képzést kapnak, kaptak a járőröző rendőrök, akkor nem fogsz ostoba, előítéletes kérdéseket feltenni.


[link]

2020. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Még egy bűnözőmosdató kérdés.

Menj, tüntess a BLM-es idiótákkal.


A szóban forgó rendőrnő helyesen cselekedett.

Egy bűnözővel kevesebb van a világon.


Inkább arra kellene kiképezni a rendőröket,hogy ne kapjanak sokkot, ha le kell lőni valakit.

2020. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Elképesztően rasszista hozzáállás. Akkor most egy 23 éves teknősbéka vagy elefánt lehet, pont egy ember meg nem?
2020. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nincs szóban forgó rendőrnő, nem az újpesti eset miatt, csak eszembejutott, hogy pl.egy 23 éves rendőr...


Semmi nem utalt az újpesti esetre, csak arra gondol most mindenki.

2020. dec. 27. 14:32
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
uncsi már a téma...
2020. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Micimacko67 ***** válasza:
79%
Kérdező, ezt a témát most inkább engedd el!
2020. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

#6

De, utalt. A részleteződ utolsó mondata. Ez:

"Szerintem nem olyan szigorú vizsgákon esnek át, ha nem tudja egy rendőr mérlegelni mikor kell, mikor nem használni a fegyvert."

2020. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Már hogy ne lehetne? Ha végigcsinálta a kiképzést, vagy az egyetemet, akkor igen magas szaktudással rendelkezhet. Én 19 évesen kezdtem dolgozni. Csak a tapasztalat hiányzott, de senki sem úgy születik.:)
2020. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!