Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ember az, aki este 20...

Milyen ember az, aki este 20 óra után is kint mászkál és azt mondja, hogy azt ő szabja meg?

Figyelt kérdés

A barátom fél éve otthonról dolgozik és a hobbija, hogy este 6 körűl elmegy otthonról sétálgatni, buszozni villamosozni és éjjfél előtt ér haza. Mondhatni a csavargás a hobbija, amivel amúgy nincs gond, mert dolgozik napközben. Viszont most, hogy este 8-másnap 5-ig kijárási tilalom van, ekkor is azt mondta, hogy változatlanul megy és éjjfélbe ér majdnem haza. Azt mondtuk neki, hogy most egy hónapig érjen haza 8-ig, mert kijárási tilalom van. Azt mondta, hogy az őt nem érinti, ő kivétel. Majd azt ő tudja. És ugye közben nem is munkába megy/onnan jön, nem profisportedzésről szal nem tudná magát igazolni. Azt mondta, hogy már tegnap este is volt, a kutya nem szólt hozzá. Igaz v nem, ndm tudom.


Engem csak az érdekelne, milyen ember az ilyen, aki ekkor is mászkál, még mellé azt mondja, hogy őt nem érinti, ő kivétel?


Lehet most ismerem ki, de így nem tudom, hogy barátkozzak-e vele. Amúgy rendes.



2020. nov. 12. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Majd ha elkapják, megjárja. A villamoson is nincs 1% esély, hogy jön ellenőr (magánstatisztika), papíron megéri bliccelni, de elég ha egyszer jön és elkap. Ugyan ez lesz, elég ha egyszer elkapják, jobban megüti a bokáját mint a blicceléssel, mert ha ezt előadja a rendőrnek, hogy rá nem vonatkozik, lazán feljelentik.
2020. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Értelmes, gondolkodó ember.
2020. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1!


Van bérlete, buszra villamosra trolira.

2020. nov. 12. 20:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam a "rendőrség" kategóriába a kérdést, mert ennek megszegése esetén a rendőrség bírságol, gondolom jó kategóriába tettem fel a kérdést.
2020. nov. 12. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
#3 nem is azt mondom, hogy nincs, csak egy hasonlat. Ha ugyan ennyi eséllyel találkozol rendőrrel 8 óra után, akkor se éri meg. Mert lehet 29 napig nem fog, elég ha a 30.-on megvágják.
2020. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 peca1000 ***** válasza:
25%

Ha ba.....szakodik még a rendőrrel is, akkor be is viszik.


Megèrdemelné, ahogy a többi hasonló gondolkodású hü...lyegyerek is.


Keress valami értelmesebb palit ennél a beképzelt majomnál.

2020. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Találkozni fog az éjszakában az emberével ;)
2020. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#Peca1000

Az ilyen agymosott proli magyarok miatt tart itt az ország... Szerinted kinek árt azzal ha magányosan csavarog egyet este? Gondolom a magadfajta kárörvendő senkik örülnek ha értelmetlenül megbüntetnek egy embert.

Remélem elkapod a koronavírust meg még 5 hasonlót és lesz időd gondolkodni ezen a föld alatt.

2020. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te vagy az agymosott idiota #8. Elell fogadni a TÖRVÉNYT és kész.

Nincs értelme ezeknek a vergődéseknek, hogy kinek árt, a nem az nem és kész

2020. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A te fajtád az anyját is megb@szná ha az lenne a törvény. Ezért vagytok agymosott prolik, bár nyilván neked van igazad mert bemondta a TV2... Nem igaz? :)
2020. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!