Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szólhatok a rendőröknek?

Szólhatok a rendőröknek?

Figyelt kérdés
A szomszéd nem tartja be a karantént. Hétfőn került ki az ajtójukra a piros cetli, hogy itt karantén van, de naponta látom mászkálni őket. Ezeket nem kéne a rendőröknek ellenőrizni? Szólhatok nekik, hogy nem tartják be?
2020. okt. 8. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Igen, haladéktalanul értesítsd a rendőrséget! Ez állampolgári kötelességed.
2020. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Szólhatsz. Kérdés, hogy mennyire veszik komolyan. (Egyrészt ez megint olyan, hogy kb, bárkit lehet vele "felnyomni", ha nincs róla felvételed, nem tudod bizonyítani, ha van akkor ugye mi jogon kameráztad le eset, másrészt szerintem a rendőröknek is ki lehet már a f***uk ezzel a karanténosdival...)
2020. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan matricát én is kaptam, és nem vagyok beteg. Aki külföldrön járt, annak mind ki kell raknia a sárga és a piros cetlit.


Az már más kérdés hogy Orbán a magyarok xenofóbiájára rájátszva próbál olyan vezetőnek tűnni aki megvéd majd téged a külföldi vírustól. Azt' közben csak kapálózás az egész. Pesten sokkal több a beteg mint ahonnan én jövök, mégis karanténban kell töltenem a szabadságomat

2020. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!