Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szólhatok a rendőröknek, hogy...

Szólhatok a rendőröknek, hogy ne ott cigizzenek?

Figyelt kérdés

A rendőrőrs mögött van egy parkoló, mindig oda járnak ki cigizni az épület mögé. Mivel ott lakok, ott szoktam parkolni. Ha megyek el, vagy jövök haza, még soha nem volt olyan, hogy ne lettek volna ott nem dohányzó rendőrök. Nem is ez a baj, hanem hogy állandóan bámulnak, hogy parkolok be, és hogy állok ki. Nagyon idegesítő, eleve nem megy ha két autó közé kell beállnom vagy kiállnom, ezek még pluszba néznek is. Meg gondolom jót röhögnek, hogy bénázik a csaj... szólhatok nekik, hogy ne ott cigizzenek? Nincs kijelölt helyük, plusz kb 20 méterre lakóházak vannak, és odaszáll a füst. Keressenek más helyet maguknak dohányozni. Megkérhetem őket erre? Vagy hivatalos levelet kell benyújtanom, hogy zavarnak az ott dohányzásukkal?

L/25


2020. szept. 24. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szólhatsz, de ha ott szabad dohányozni, akkor ki fognak röhögni. Sőt ezután még kellemetlenebb lesz a dolog.
2020. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Sőt mi több, feljelentést is tehetsz utcán dohányzás bűntette miatt.
2020. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nincs ott semmi tábla, hogy az dohányzásra kijelölt hely lenne, csak valahogy odaszoktak. Pont azért, mert az épület mögött van, és csak egy parkolóra néz a hely. Szerintem ott nem szabadna cigizni.
2020. szept. 24. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Dohányzásra kijelölt helynek ott kell lenni, ahol alapból tilos. Pl. egy munkahelyen, buszpályaudvaron stb. Közterületen nem tilos, így nincs is értelme kijelölt helyet csinálni, mert minden kijelölt hely, kivéve, ahol tiltott, pl. ajtók 5 méteres körzetében.
2020. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod értemezni. Dohányozni mindenhol lehet, ahol nem tilos, nem pedig fordítva hogy csak kitáblázott helyen lehetne. Értem én hogy a buszmegállós eset után meg a barátod autója utáni eset után ott próbálsz beléjük kötni ahol tudsz, de nem fog menni ;)

Upsz, pasikád autójával voltál?

Ja meg legutóbb azért is a pénzed akartad követelni a rendőrtől mert “miatta” megolvadt a fagyid 😂 kész vicc vagy.

2020. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én soha nem voltam a pasikám autójával, nem tudom miről beszélsz.
2020. szept. 24. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Neked nincs jogsid, eszed sem.

2. Mostmár ez a követős dolog nem nagyon foglalkoztat, már nem követnek, sem Hévizen, sem buszsofőrök, mostmár kocsis dolgok a mániáid.

2020. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!