Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A TEK-nél informatikai ágon...

A TEK-nél informatikai ágon el lehet-e helyezkedni,és ha igen mit kell tanuljak hozzá?

Figyelt kérdés

#informatika #TEK #tek informatika
2020. júl. 16. 22:26
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Suerintem informatikát.
2020. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
el kell végezned a rendészeti szakközépiskolát az informatika szakma mellett
2020. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleg ha info biztonsagot tanulsz valamelyik mernokinfos egyetemen, aztan jelentkezni kell nalluk, azt tudom h honvedseghez nem nehez bekerulni, nem veletlenul, mert nem eri meg, annyi nemzetbiztonsagi hulyeseget alairatnak veled...
2020. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok offolni..

Engem is érdekel ez a kérdés!

És azt nem tudja valaki hogy mennyi a fizetés a TEK-nél infó ágon?

2020. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es. Megtudagoltam, rendészeti szakgimnaziumot kell elvegezned majd, Nemzeti közszolgálati egyetem --> Bűnügyi igazgatási alapszak --> Informatikai nyomozó szakirány

[link]

És ha meg TEK-hez nem vennének eltudnal menni Pl. TIBEK, KR NNI Kiberbűnőzés Elleni Főosztály, NVSZ.

Figyelj egy egyetemet vegzett műszakis a TEKnélegkeresi az 1 milkat.Szerintem nekik sem lehet rossz a fizetésük.

2020. júl. 20. 09:24
 6/6 anonim válasza:

Szerintem egy mérnökinformatika szak több IT tudást ad kiberbiztonság terén is, mint az NKE, és azzal is be lehet kerülni. (Meg mellé valami rendészeti szakképzés kell.)


De rengeteget kell egyénileg tanulnod az egyetem mellett.

2020. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!