Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most 11-es vagyok, informatika...

Most 11-es vagyok, informatika szakon. Tehát informatika érettségim lesz. Szeretnék a rendőrségnél dolgozni, de mit kell tanulnom majd érettségi után ahhoz, ami az informatikához tartozik, mégis el lehet vele helyezkedni a rendőrségnél?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
informatika erettsegivel mehetsz rendornek, de kb. helyi 'szamitogepes srac' lehetsz maximum, tonert cserelhetsz a gepekben. komoly melohoz kene valami komolyabb iskola is.
2013. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyetem: mérnök informatika szak pl.

[link]

2013. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak egy kicsi mondatértelmezés gyakorlás nem ártana. Másodiknak meg köszönöm!
2013. dec. 27. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért jó lenne, ha viszonylag jobb helyre mennél és nem feltétlenül csak a mérnökinfó jöhet.

Hol érdemes nézelődni:

BME, ELTE, SZTE, PPKE

(Kb ilyen sorrendben is.)

2013. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme az egésznek.

Ha civilként kerülsz be akkor kapod majd a diplomás közalkalmazotti minimált, ami olyan 130-140.

Ha rendőri végzettséget is szerzel és hivatásosnak kerülsz be akkor meg olyan 150-160 körül fogsz kapni.

Fizetésemelés nincs.

Na már most én mérnök infóval biztos h nem szaroskodnék 150 ezerért....

2013. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan út van, h érettségi után tiszti.

Aztán munka mellett megcsinálod a mérnök infót.

Ha meg van akkor már csak egy csók kell és bent vagy az Nemzeti Nyomozó Irodánál, ahol vannak osztályok amik netes, számítógépes bűncselekményekkel foglalkoznak.

Ott már nem annyira rossz a pénz, de ez sok idő megint meg nem is biztos....

2013. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!