Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bilincset már meg valakit rendőr?

Bilincset már meg valakit rendőr?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokakat.
2020. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer egy fesztiválon találkoztunk pár szolgálaton kívüli szexi rendőr csajjal, és kértük, hogy játsszák el, hogy megbilincselnek. Mondjuk bilincs nem volt náluk, de a folyamatot bemutatták.
2020. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még soha senkit nem bilincselt meg egy rendőr se a világtörténelem során. Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?
2020. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Honnan veszed azt, hogy nálunk vannak ilyen emberek?
2020. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Levikét már többszöris, kérdezt meg őt.
2020. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
a.c.a.b
2020. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Dehogyis többször, csak egyszer Békéscsabán.


Amikor viszont a mi városunkban többszőr jártam tanúként a rendőrségen, akkor sose, mivel tanú voltam mindig.


Viszont 2008-ban állítottak elő tényleges lopásért amikor két nő táskáit vittem el, de félóramulva elkapta, de valahogy akkor úgy állítottak elő, hogy nem bilincseltek meg, akkor gyanusított voltam

mert rajtakaptak . Gondolom akkor még nem volt kötelező, mostmár kötelező a bilincs az előállításkor.


Szóval engem csak egyszer bilincseltek meg, nem volt semmi extra csak nem tudtem a kezem mozgatni, erre rá még úgy vezetett a rendőr, hogy a fejem lenyomta a hasamm magasságáig előre és úgy vezetett. Nagy szerencséje volt a ennek a rendőrnek , hogy meg voltam bilincselve, mert azt, hogy azt, hogy a fejem lenyomja, hát... Az, hogy megbilincselve vitt el, az oké. Előállított, rendben van, de hogy még majd kitöri a fejem.


Egyébként kérdező, mit szeretnél a bilincseléssről tudni, mert elég rövid, nem teljesen érthető a kérdésed?


1994 xxx rtv - t is olvasgathatod.

2020. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem "hivatalosan". Én kértem meg a baráti körben lévő nyomozó pasit, hogy bilincseljen meg, mert kíváncsi voltam, hogy milyen érzés.
2020. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!