Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr minek örülne? Ha...

Egy rendőr minek örülne? Ha holnaptól béke lenne a világban és nem kellene rendőr, vagy maradhatna rendőr ebben a világban? Egy rendőr mit szeret a munkájában a legjobban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez azért országtól is függ, hogy milyen a mentalitás, mit tehetnek meg, milyen a megbecsültségük. Magyarországon a rendőr örül annak, hogy vegzálhatja az embereket a mindenre kiterjedő ellenőrzésekkel, különös tekintettel a elsősegélycsomag bőrszíjának feszességének ellenőrzésére.
2020. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Attól hogy "béke lenne a világban" még kellenének rendőrök, mert ezt a békét meg is kell tartani.

Az angol bobby-knak, vagyis az angol rendőröknek az utóbbi évekig nem volt fegyverük, csak egy gumibotjuk. Mert nem volt rá szükségük. Mégis kellett hogy legyenek rendőrök és a munkájuk nélkül nem lett volna nyugalom az utcákon.

2020. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

A Debreceni Rendőrkapitányságon van annyi munka, ügy, hogy ott egyelőre nem fogyik el a munka.

Nyomozóknál/fejenként 20 mappa.


Nem a béke, hanem a bűn.


Igazábol a rendőrök nem foglalkoznak vele, hogy mennyi bűnözés van, amíg van regisztrált bűncselekmény van munka.


Ha nem lenne egy bűn sem, miből élnének a nyomozók, mert igen csak elküldés lenne, mert nincs munka.


Bár azt hangoztatják bátran, hogy örülnek, hogy kevesebb a bűn.


Fene se tudja, kiszámíthatatlan.

2020. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A rendőr feladata nem a probléma megoldása.

Mert arra nem is tudnak megoldást adni.

A saját szememmel láttam és a saját fülemmel hallottam, hogy csak akkor tudnak megnyilvánulni amikor fizikailag kell megoldást színlelniük. Mert Szellemileg a legtöbbjük képtelen megnyugtató légkört teremteni.

Akkor nyugodtan mondhatjuk, hogy a legtöbb rendőr azért áll rendőrnek, hogy a hatalmát fitogtassa.

2020. ápr. 14. 00:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A hatalmát fitogtassa...

110 ezer forint a fizetése az utcai járörnek. Nagy hatalma van, csak próbálják ugy beállítani magukat.


Pl egy bűnügyi osztályon dolgozó nyomozónak dupla annyi a fizetése mint a járőrnek, de ő pedig nem tudja az "állítólagos" hatalmát fitogtatni, mert az ismeretlen tettes után nyomoz/na. Valamelyik próbál keménykedni, de nem mindenkivel jön össze nekik.


Mondok valamit. Laikus embes sok azt hiszi, hogy a rendőrnek nagy a hatalma. Nem, nem nagy a hatalma, olyan a hatalma mint neked, nekem meg a másiknak aki nem rendőr.

Én inkább úgy mondanám, hogy joguk van több mint egy átlagembernek. Tehát nem a hatalmuk a nagy, hanem több joguk van, mert hatósági személy és civilben is szolgálatba helyezheti magát. Aki pedig játssza az eszét, hogy ő nagy ember, mert rendőr, annak szoc problémái lehetnek, vagy otthon mindig veszekszik a feleségével, vagy stresszes a magánélete és a melóhelyen kiéli magát, vagy rosz sorsa volt eddig, nem tudom. Sokszor találkoztam már rendőrrel, volt aki játszotta a nagyot, de olyan is akadt aki tök normális és nem nagyfiúskodik.


Tehát nem nagyobb hatalom, hanem több jog, én inkább így mondanám.

2020. ápr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor mondhatjuk, hogy a rendőrök nincsenek tekintéllyel!

Ebben mind megegyezünk! Szóval mi tartja a rendőrökben a lelket?

2020. ápr. 14. 02:44
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Annak, ha van bűncselekmény, mert másképp el kellene menni dolgozni.

Ma már csak az van ott, akinek büdös a munka.

2020. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy végül is nincs semmi értelme a munkájának.

Tényleg csak akkor ha valami jót tesz embertársainak!

Kívánom, hogy holnaptól ne legyen semmilyen bűncselekmény és érezzék magukat hasztalannak! Kívánom!

Milyen érzés lenne ezt átélni? Hogy az ég világon semmit nem érne a munkájuk és összetörne a kis szívük! :)

2020. ápr. 14. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor más lenne a feladatkörük. De bűncselekmény mindig is lesz, anélkül nincs társadalom.
2020. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Akiket én ismertem, azért mentek rendőrnek, mert így legálisan szaladgálhattak fegyverrel
2020. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!