Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki 26 évesen kerül ki az...

Aki 26 évesen kerül ki az NKEről mint bűnügyi nyomozó, az nem lesz hátrányba? Illetve annak van még esélye NNIbe menni?

Figyelt kérdés
A kérdésem teljesmértékben megfogalmaztam fent,koszonom a valaszt

2020. ápr. 18. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz.
2020. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem valami seemtas wannabepoliceman tette fel a krédést...

Amúgy nem,de többre fogják nézni azt a nyomozót,aki volt tiszthelyettes,vagyis járőr.

2020. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi az a seemtas? Mindenesetre annyira én is értek hozzá annyira,hogy butasàgot mondasz. Járőrböl nagyon nem kerül nyomozó,a 21 éves ujjonnan diplomázott nyomozók egyből nyomozók sőt,Hadnagyok. És így még jobban is megbecsülik
2020. ápr. 20. 01:20
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kerdezo, nagyon el vagy tevedve! Senki nem tiszteli a hadnagyokat! Sot!!! Nagyon nagyon sokat kell azon dolgozniuk, hogy a meglevo allomany befogadja oket. Gondold vegig logikusan. A 20 eves rendor zaszlosok szeribted mennyire fognak komolyan venni egy iskolapadbol kiesett huszoneves hadnagyocskat, aki azt hiszi megvaltja a vilagot? Pont semennyire. A rendfokozat semmit nem szamit, sajnalom hogy elkeseritettelek. Azert irta fentebb a valaszolo hogy nagyon helyesen tobbre becsulik azt aki volt tisztjelyettes, mert az a valodi rendor aki az utcan kezdte, voltag elfogasai, latott mar mindent, majd amikor kello tapasztalata van, szerez levelezoson egy diplomat, es ugy nagy nehezen kivarva a beosztast megkapja a tiszti rendfokozatot. Tehat ezerszer nehezebb igy, jobban is megbecsulik, es igy a fair. Nem pedig ugy hogy a sok akalmatlan g.i. Joe-nak kepzelo 20 kilos kisiu 18 evesen beul az rtk-ra, majd 4 ev mulva hadnagy lesz... olvasgass meg kicsit utana a VALODI rendor letnek, VALODI rendoroktol, kedves kerdezo :)


Egy VALODI rendor

2020. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ja es meg valami, az elozo vagyok. A nyomzonak es a hadnagynak semmi koze egymashoz. Az egyik beosztas a masik rendfokozat. Ismetlem magam, meg egy kicsit jarj utana a dolgoknak. Egy tiszthelyettes jarorbol is lehet barmikor nyomozo, ha megvan a kello tapasztalata es tudasa. Azert mert te elvegzed a bunugyi nyomozoi szakiranyt, de alapbol egy agyhalott alkalmatlan szar vagy, attol meg csak papiron leszel nyomozo es mehetsz titkarnonek.
2020. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm hogy szántál időt a válaszra,a kérdésemet követően ràmírt egy RENDŐR aki egy elég nagy tapasztalattal bír. Felvilágosított. De nem arról amiről te. Először is ha valamit nem tudsz pontosan ne írd le mások kérdéséhez. Mivel butaságokat írtál,nem tudom latod-e mikor raktam ki a kérdést,azota sok videót megnéztem és beszéltem is rendőrtel. Azért köszönöm hogy próbálkoztál. ;)
2020. ápr. 28. 01:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa hogy sok videot megnéztél!!!! 😂😂 ezesetben elnezest holgyem/uram. Biztos nagyon tajekozott lett, javasolom hogy akkor at is vehetne a rendorseg vezeteset :). Vadbarom
2020. máj. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyebkent ird le legyszives persze ha idod engedi a bokros teendoid kozott, hogy miben irtam teves informaciot. Mert az egy dolog, hogy ezekszerint menthetetlen idiota vagy, a par ev a hatam mogott eleget segitett abban, hogy tudjam mit irok, es az a baj, aki ezt nem tudja, az a vegen elhiszi hogy normalis vagy. Mar csak azt nem ertem a szuleid miert engednek gepkozelbe. Egyebkent az is erdekelne milyen rendor ir rad gyakori kerdeseken, es allitasod szerint meg mast is allit. Erdekes :) egy szo mint szaz, tegyel le a rendorsegrol, de legalabb ne allits hulyesegeket, mert ezt mas is olvassa sajnos
2020. máj. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm biztató, mondataidat,ismét a semmiről irtal. Nem fogom feladni egy olyan ember miatt aki interneten osztogat ki másokat.
2020. máj. 11. 09:36
 10/12 fulcrum_ válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy add fel.Te kérdeztél valamit, és egy hozzáértő ember válaszolt rá. nem kiosztott. Ha nem tudod elfogadni egy szakmabeli véleményét és helyette videókat nézegetsz akkor meg magadra vess :) (semmi rosszindulat nincs bennem elhiheted, mert én is bűnügyi nyomozó szeretnék lenni :D)
2020. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!