Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Normális, hogy nem engedett...

Normális, hogy nem engedett haza a rendőr?

Figyelt kérdés

Hazafelé tartottam, mikor elromlott a kuplung. Nem tudtam váltani. Félreálltam, kiraktam a vészvillogót, szabályos voltam. Közben fölhívtam a barátomat, a Robit, hogy mit csináljak. De ő nem volt a közelben, egy másik városban dolgozott (kamionos). Mondta, hogy próbál szerezni valakit aki hazavisz, de nem ígér semmit, legrosszabb esetben egyesben szépen lassan hazaviszem. Pont letettük mikor jött egy rendőr és kérdezte mi a baj. Elmondtam neki, azt mondta arról szó se lehet hogy így hazaviszem, veszélyes. Mondtam, itt márpedig nem hagyom. Kérdezték hol lakom. Mondtam hogy itt az emelkedő után mindjárt, de az nem az én házam hanem a barátomé, onnan jöttem, hazafelé tartok. Azt mondták akkor szereznek kötelet, és fölvontatnak, aztán engem hazavisznek. Különben megbüntetnek. Na kkor pont hívott a Robi, azt mondta akkor hagyjam nekik hogy fölvigyenek.

Tehettek ilyet a rendőrök? Jogosan nem engedtek így haza? Elvégre nem lett volna szabálytalan, max a kocsinak nem olyan jó.. nem tudtam mitt tenni. Mennyire volt szabályos az intézkedésük?


L/24


2020. ápr. 5. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha úgy véled, nem jogosan jártak el a rendőrök veled szemben, szépen battyogj be a kapitányságra és tegyél bejelentést a jogtalan eljárásuk miatt.

Gondolom, feljegyezted a számukat.

Aztán majd kapsz egy formás levelet a rendőrségtől.

Na, azt alaposan olvasd majd át.

2020. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%
A Robi jobban tudja majd A Robi megmondja. A Robi.
2020. ápr. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Na a sok hitetlenkedőnek, a Robi ma hazajött és elvitte az autót, váltó nélkül a haverjához, aki autószerelő. Na ugye, hogy lehet ilyet? Aki még mindig nem hiszi, annak szívesen megkérdezem hogy csinálta, szívesen elmondja.
2020. ápr. 17. 19:53
 24/24 anonim ***** válasza:
A Robi.!!!!!
2020. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!