Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Normális, hogy nem engedett...

Normális, hogy nem engedett haza a rendőr?

Figyelt kérdés

Hazafelé tartottam, mikor elromlott a kuplung. Nem tudtam váltani. Félreálltam, kiraktam a vészvillogót, szabályos voltam. Közben fölhívtam a barátomat, a Robit, hogy mit csináljak. De ő nem volt a közelben, egy másik városban dolgozott (kamionos). Mondta, hogy próbál szerezni valakit aki hazavisz, de nem ígér semmit, legrosszabb esetben egyesben szépen lassan hazaviszem. Pont letettük mikor jött egy rendőr és kérdezte mi a baj. Elmondtam neki, azt mondta arról szó se lehet hogy így hazaviszem, veszélyes. Mondtam, itt márpedig nem hagyom. Kérdezték hol lakom. Mondtam hogy itt az emelkedő után mindjárt, de az nem az én házam hanem a barátomé, onnan jöttem, hazafelé tartok. Azt mondták akkor szereznek kötelet, és fölvontatnak, aztán engem hazavisznek. Különben megbüntetnek. Na kkor pont hívott a Robi, azt mondta akkor hagyjam nekik hogy fölvigyenek.

Tehettek ilyet a rendőrök? Jogosan nem engedtek így haza? Elvégre nem lett volna szabálytalan, max a kocsinak nem olyan jó.. nem tudtam mitt tenni. Mennyire volt szabályos az intézkedésük?


L/24


2020. ápr. 5. 16:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Azt mondták akkor SZEREZNEK kötelet, és fölvontatnak,"


Nem azt mondtam hogy ők vontattak. Látom te csak kötekedni akarsz. A normálisaknak köszönöm a választ!

2020. ápr. 5. 16:41
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

"Azt mondták akkor SZEREZNEK kötelet, és fölvontatnak"


Biztos, hogy nem mondanak ilyet. Mert mi van akkor, ha valami gond adódik vontatás közben, és megsérül a szolgálati kocsi. Vagy sürgős hívásuk érkezik vontatás közben. Vállalják a kockázatot? Nyilván nem.


Ennyire unatkozol?

2020. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire értelmetlen vagy, vagy direkt csinálod?? :D De felőlem azt gondolsz amit akarsz, ha így nyugodtabban alszol...
2020. ápr. 5. 16:58
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért én kíváncsi lennék egy kuplung nélkül autó hazavezetésének fő lépéseire.
2020. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta a Robi, egyesbe haza tudom vinni. Tolatni nem tudtam volna, de ha csak előre megyek, akkor az nem baj.
2020. ápr. 5. 17:26
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Ilyet, hogy lehet kitalálni 😄
2020. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Oké, a Robira halgass nyugodtan.
2020. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%
Jó, nyilván tudtuk az elején is hogy a Robi se normális :D
2020. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ő ért hozzá, kamionsofőr.
2020. ápr. 5. 21:44
 20/24 anonim ***** válasza:
15%

Kamu. Nincs kocsija.


A városi kapitányságon voltál feljelentést tenni?

2020. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!