Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen esetben figyelnek meg...

Milyen esetben figyelnek meg állampolgárt? Ha rájönbek tiszta békénhagyják?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 22:35
1 2
 11/20 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Aki értelmes tanácsot adott, azt is letojtad...

Ha ennyire nagy a a problémád, akkor ne itt hisztizz, keress egy tökös ügyvédet és vele menj a rendőrségre!

Ezt megtudod tenni vagy meghaladja a képessegeid?

2019. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

@Micimacko67


Erre majd mindjárt kitalált valami nagyon f*asza kifogást, hogy ez miért nem lehetséges.

2019. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Micimacko67 ***** válasza:
92%

Tudom, megfutottam már vele korábban is ezt a kört...

Kíváncsi vagyok az újabb verzióra...

2019. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább akkor, ha pár állam által törvényesen megfigyelt szolgáltatást gyanúsan használsz.

Pl. bankszámládról terrorizmussal összefüggésbe hozott számlákra utalsz, nagyon nagy a villanyszámlád (azoknak ilyen, akik kannabiszt termelnek), internet fekete bugyrait rendszeresen látogatod (IP címek riasztási listán).

Vagy mobiltelefonod cellaadatai szerint jártál (pontosabban járt a telefonod) pont egy bűncselekmény elkövetésekor annak közelében. Ha többször is, akkor meg még biztosabban.

Ha van Galileo műholdas vevője, akkor az méterre megmondja, hol voltál, ennek adatbázisához is hozzáférnek hazai bűnüldöző szervek.

2019. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Semmi ilyen, de konkrétan az volt a bajuk, hogy rendszeresen jártam abba a városba...


Igen, telfon alapján követtek. Mérgemben össze is törtem akkor...

2020. jan. 1. 06:55
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Ezt ne nagyon hangoztasd. Engem is célba vettek. Egy volt ismerősöm felbérelt egy ehhez hasonló bűnszervezetet. A rendőrség természetesen semmit nem tesz mert nem adnak hitelt a célszemély szavainak. Mint láthatod paranoiásnak és paranoid skizofréniásnak neveznek ha szóvá mered tenni a tényeket. Így hiteltelenítik el a célszemélyek szavahihetőségét. Nyugodtan folytathatják a zaklatást. Egyébként az interneten ilyen néven vannak fent: szervezett zaklatás,bandazaklatás. Mindenki tud róla de senki nem tesz semmit.
2020. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Amikor két dilibogyó egymásra talál xD
2020. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Válaszolva a kérdésre: A szervezett zaklatás célja életek tönkretélele és öngyilkosságba kényszerítése. Általában bosszúból bérel fel valaki egy erre szakosodott bűnszervezetet.
2020. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
És ezek az emberek szavazhatnak is!?
2020. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát van baj az irányító toronyba.
2020. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!