Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Túl nagy kérés lett volna ez...

Túl nagy kérés lett volna ez a rendőröktől?

Figyelt kérdés

A buszmegállóban álltam mikor igazoltattak egy sofőrt. Nem pont a buszmegállóban álltak meg, hanem előtte egy két méterrel állt a rendőrautó és még villogott a szirénája. Borzasztó zavaró volt, nem csak nekem, már másnak is feltűnt a buszmegállóban, pislogtak, meg hunyorítottak. Konkrétan az erős villogástól alig láttam hányas busz áll be a megállóba. És már vagy 5 perce ott álltak, mert valami nem volt rendben a sofőrrel, mire elegem lett és odamentem hozzájuk szólni. De nem bunkón mondtam, köszöntem, hogy jó estét, nem lehetne a szirénát lekapcsolni mert már nagyon bántja a szemünket ez a villogás. Erre a rendőr köszönés nélkül flegmán mondta, hogy ők itt a munkájukat végzik, ne zavarjam őket. Mondtam nem akarok zavarni, csak kérni szerettem volna őket, hogy kapcsolják le a szirénát. És akkor mondta a másik, hogy nem, nem lehetne és menjek vissza a helyemre, mindjárt végeznek. Na az a mindjárt még 10 perc volt, pont mikor nekem jött a buszom előtte mentek el pár perccel.... Jogos volt ez a hangnem ahogy ők válaszoltak? Szépen mentem oda hozzájuk, semmi bunkózás, semmi sértő szándék nem volt bennem. Csak nem értettem minek kell menni annak az átkozott szirénának, ha egyszer már állt a kocsi. Vagy ha ez így van előírva oké, azt is elfogadtam volna, de az a hangnem ahogy főleg az első válaszolt bántó volt. Szépen is meg lehetett volna mondani, hogy ez a szabály, mennie kell a szirénának. Jogos volt ahogy válaszoltak?


N/25


2019. dec. 27. 14:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mit szóltál volna hozzá ha igazoltattak volna,nálad meg nincs személyi? Ugye nem tetszet volna ha megbüntetnek? Ez is a munkájuk része.
2019. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg kikapcsolt jelzéssel áll ott (szabálytalanul) akkor meg az lenne a baj pár állampolgárnak. Így volt szabályos.
2019. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Jajj megint az a 25 éves csaj aki multkor is égette magát. Hogy mennyi ilyennel találkozni nap mint nap te jó isten. Mégis milyen jogon mész te oda egy intézkedő rendőrhöz hogy bármire is utasítsad? Mégis kinek érzed te magadat? Ha zavar a fény fogod elfordulsz. Ha jön a busz azt ugyis látod, talán annyira nem vagy vak. Eszem megáll komolyan hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak. Nyugodtan besétálhatsz panaszt tenni, csak mivel nem álltál intézkedés alatt semmiféle jogalapod nincsen szóval hajadra kenheted.
2019. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem utasítottam, kértem. A kettő közt óriási a különbség.
2019. dec. 27. 21:59
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz, ügyészasszony megmondja neked a tutit, mármint az utolsó válaszoló. Mindig védi a rendőröket.


Elárulom választ.

Azért volt bunkó, mert nagyon kicsi a fizetésük, 120 ezer és járják a várost, rohannak bejelentésekre, aztán ahány helyre kiszálltak, annyi jelentést kell még irni nekik a kapitányságon és az belekerűl 2 órába. És szinte majdnem mindenkivel bunkók. Szép példát mutatnak az embereknek a bunkó beszólásaikkal. Tisztelet a kivételnek, mert van köztük normális, de legtöbb sajnos ilyen.

Erre lehet rájöhetett, hogy fáradt is volt, de azért uralkodhatott volna magán. Ha nem jó neki 120-ért a rendőri beosztás, lehet más munkahelyet nézni ahol több a pénz.


Én megértelek kérdező.

2019. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok.

És, hogy kicsi a fizujuk, máson töltik ki a mérgüket, azokon akik kérdeznek és/vagy szólnak nekik valamit.

Ezért(is).

Kérdező, ne vedd a szívedre.

2019. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 árokpart ***** válasza:
Viszont érdekes, hogy akik általában éjjel mennek magánlakásokhoz valakikhez intézkedni, igaz, hogy legtöbbször tényleg határozottak, de az elfogás után teljesen normálisan beszélnek az elfogott személlyel függetlenül attól, hogy mit követet el. Videókon lehet látni amit maguk a bevetési osztály tesz fel a netre.
2019. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!