Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg igaz az a mondás,...

Tényleg igaz az a mondás, hogy a rendőrség jól keres, de nem talál?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a járőrök (örmesterek) nagyon keveset keresnek, 90 körűl, ezzelnszemben a nyomozók akik az irodában vannak 230 körűl kapnak, hát ez nem sok.


Ha valakit érdekel.a bűnügy, akkor érdemes jogi egyetemet tanúlni és elmenni ügyvédnek. Ugyanis az ügyvéd megkeres 100 ezret simán egy nap alatt.


Tényleg igaz a közmondás, tréfásan arra értve, hogy a rendőröknek nem sok a fizetése?



2019. júl. 23. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis az ügyvéd megkeres 100 ezret simán egy nap alatt."


Ügyvéd vagyok és 5 perc röhögök ezen a kijelentésen.

2019. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ugyanis az ügyvéd megkeres 100 ezret simán egy nap alatt."


Ez mese habbal. Még a nagy sztárügyvédek se keresnek ennyit szerintem, de ők azért jól keresnek. Ellenben ügyvédként befutni protekció nélkül lehetetlen, mert ügyvéd dinasztiák vannak és kihalásos meg rokoni alapon működik minden. Két volt osztálytársam panaszkodott aki ügyvédnek tanult, hogy kifizettek egy vagyont a jogi egyetemnek, és most az van, hogy ha találnak irodát, akkor elmehetnek évekig 90ezer ft-ért ügyvédbojtárkodni, és utána talán lehet belőlük valami. Na ennyit az ügyvédekről.

2019. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eleő.

Az oltáris nagy hazugság, hogy te ügyvéd vagy.


A konzultációk óradíja 30 ezer körül van. Ha nem megy tárgyalásra sehová csak az irodában van reggeltől estig, bemegy három ember konzultációra az ügyvédhez, mindjárt 90-et keresett.


Hiába 15 perc alatt megbeszèlik, egy megkezdett órának számít és 30 ezer, jó valahol 25, valahol 20 olyan is van, hogy 15.


Hidd el van ügyvéd ismerődöm.

2019. júl. 23. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!