Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség telefon alapján...

A rendőrség telefon alapján megfigyelhet valakit és követheti?

Figyelt kérdés

Lehet valamit tenni, hogy megtudja valaki, hogy a rendőrség megfigyeli telefon mozgás alapján. A rendőrséget, ha felhívja az illető ,megmondják neki? Egyáltalán megfigyelhet és követhet így a rendőség valakit?

Engem mintha megfigyeltek volna emellett még egy mozdonyvezető is követhetett. Vagy csak én gondolom igy.



2019. aug. 25. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van a telódban gps akkor elméletileg lehetséges. Azokkal a szerekkel meg le kéne állni.
2019. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Halló, jónapot, paranoid peti vagyok, kérem mondják már meg, invesztálnak önök az én folyamatos megfigyelésembe? Halló?..
2019. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néha szokott lenni hasonló kérdés ilyen.


Hogy a kérdésre válaszoljak:

Lehet ilyet, ha be van kapcsolva a helymeghatározás, de nem méter pontos az sem,

ha ki van kapcsolva akkor nem.

Viszont minden telefon cellainformációját is le tudják kérni sim kártya alapján a szolgáltatótól, az meg pláne nem pontos. 2-3 km-enként bárhol lehetett az ember, mert olyan távol vannak kb a tornyok egymástól. Bizonyítékként le szokták kérni, de nem sok jelentősége van, mert csak annyit bizonyít, hogy abban a városban jártál azon a környéken.


Figyelni nem sűrűn figyelnek elkövetőket csak, ha súlyosabb eset.


Ha felhívnád a rendőrséget, úgysem mondják meg.


Ha nem csinálsz semmi bűntényt, nincs félnivalód.

2019. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!