Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen szülő, aki 7-9 éves gyereknek motort ad, hogy motorozzon az utcában, az ilyet nem kapják el?

Figyelt kérdés
A kisebb meg sem tudta egyenesen tartani, folyton borulni akart vele. Tavaly bejelentettem őket, mikor napi szinten már hónapok óta kb. 20 kört menték itt az utcában. Az lett a vége, hogy a falusi rendőr barát kiadta nekik, hogy én voltam, pedig névtelenséget kértem, csak telefon az én nevemen volt, az én házamból szóltam be.
2019. aug. 20. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Emlékszem a korábbi kérdésedre, akkor sokan adtak tanácsot mihez kezdj. Minek ezt ismételgetni?

Amúgy a motorsportban már 5 éves kortól vehetnek részt gyerekek, ez szülőtől, lehetőségtől függ.

[link]

2019. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem elekromos motor... Arra meg nem véletlenül kell jogosítvány, főleg a nagyobbakra. Vagy maradjanak az udvarukon belül, mert ez így ön- és közveszélyes, hát fel is burul vele, nem tudta megtartani, kacsázott vele, bárminek nekiment volna,
2019. aug. 20. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénzes szülő.
2019. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Készíts róla videofelvételt, anonimizáld, az emberek arcát takard ki, és mehet a bulvarmedianak az aggályokat leírva. Többet nem lehet tenni addig, amíg nem okoznak vele súlyos kárt emberben vagy tárgyi értékben
2019. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

házmester

legközelebb irógéppel ird a névtelen feljelentést

2019. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Amúgy a motorsportban már 5 éves kortól vehetnek részt gyerekek"


Nem közúton.

2019. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!