Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valahol meg lehet nézni...

Valahol meg lehet nézni utólag, hogy kire szavaztam?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tudom kire szavaztam, csak láttam hogy az utóbbi időkben egyre többen emlegetnek csalást és hogy valakinek a szavazatát más párthoz írták, szóval még lehet nézni így utólag?
2018. ápr. 12. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Abban az esetben amit leírtam mindenki megnyugodhatna, hogy biztosan nem történt csalás, semmi más nem történne. "


Nem ez történne.

Sokan fel lennének háborodva, hogy de ők tuti, hogy nem szavaztak érvénytelenül, meg ők nem is arra voksoltak. Pedig de.


De van két további probléma is:

1) Egyesével kellene mindenki eredményét felvinni.

Ez temérdek időt elvinne.


2) Kiszolgáltatóttá tenne bizonyos embereket.

Most is halljuk a sztorit, hogy le kell fényképezned, hogy kire szavaztál és hétfőn bemutatni a polgármesternek.

Ezt még ki lehet cselezni valahogy.

Ha lenne egy saját számod, akkor a polgi szépen elkéri, és leellenőrzi. Ezt még nehezebb lenne kicseleznie egy változást akaró állampolgárnak.


Tehát semmilyen problémát nem oldana meg és még újakat is generálna.

2018. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés komoly?

Elmentél szavazni, megkaptad a szavazólapot, amire - érvényes szavazat esetén - nem írtál rá semmi mást, az X-en kívül. Ezek után beledobtad egy nagy dobozba, ahol több száz másik ilyen szavazólap van.

Tedd fel magadnak még egyszer a kérdést!

Szerinted, megtalálnád, hogy leellenőrizd?

2018. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
volt, hogy X pártra szavaztak, aztán visszanézték és az adott körzetben arra a pártra 0db szavazat volt berögzítve. Ismerősi körömben többekkel is előfordult
2018. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Facebookon.
2018. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!