Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valahol meg lehet nézni...

Valahol meg lehet nézni utólag, hogy kire szavaztam?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tudom kire szavaztam, csak láttam hogy az utóbbi időkben egyre többen emlegetnek csalást és hogy valakinek a szavazatát más párthoz írták, szóval még lehet nézni így utólag?
2018. ápr. 12. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen megy a gondolkodás ugye? Hogy a halálba tudnád már megnézni?
2018. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az NVI honlapján keresgélj, hátha megtalálod!
2018. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
A választás lényege, hogy anonim, később nem lehet meghatározni, hogy ki mire szavazott. A valasztas.hu -n meg tudod nézni a szavazókör eredményét. Ha például X pártra szavaztál és az eredmények között X-nek nulla szavazata van, akkor elkezdhetsz gondolkodni.
2018. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem konkrétan név szerint gondoltam hanem például személyazonosító szám alapján mivel tudom hogy anonim
2018. ápr. 12. 08:26
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Úgy lenne egyébként tiszta, ha meg tudnád nézni ... Nem lenne olyan bonyolult. Pl. akik az angliai magyarok között csinálták a felmérést raktak a szavazólapra egy azonosítószámot, amit letéphettél a lapról és később meg tudod nézni, hogy az az azonosító szám a rendszerben ténylegesen milyen szavazat.

Ha a célok között szerepelne az is, hogy a csalás minél nagyobb mértékben kizárható legyen akkor ugyanilyen azonosító számos módszert használnának, indigós másodpéldánnyal. Így a másodpéldányt hazavihetnéd magaddal, meg tudnád nézni kire szavaztál és ha nem azt látod amire te voksoltál akkor az indigós másolattal a kezedbe mehetnél reklamálni. Több szervezést, munkaerőt, időt, pénzt igényelne így az egész szavazás, de nem lehetne csalni.

2018. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy nem volt a személyazonosító számod a szavazólapon, nem tudod megnézni. Az anonimitás nem azt jelenti, hogy nincs rajt a neved, hanem hogy nem lehet azonosítani.

Amit meg tudsz nézni, hogy annak a pártnak, amelyikre szavaztál van-e érvényes szavazata a te választókörzetedben.

2018. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy aki leszavazta a posztomat (5) milyen apropóból tette.

Ha ez a választás pl. annyira tiszta volt akkor mi a gond a posztommal? Mitől féltek, ha biztosan tudjátok, hogy ez szín tiszta győzelem volt? Pont nektek kéne azt mondani, hogy igen! Mutassuk meg a nyomorult ellenzéknek, hogy ez csak koholmány és essenek csak pofára. Nem ez történik, mert érzi még a legutolsó Fideszes is, h bűzlik az egész úgy ahogy van. Ha nem így lenne akkor nem lenne oka senkinek leszavazni egye ilyen posztot, hiszen csak az igazság derülne ki semmi több. Abba meg nagyon magabiztosak vagytok, hogy igazatok van.. akkor nem igazán értem az egészet..

2018. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9-es te mitől beszélsz? Én ott voltam az SZSZB-ben. Tisza szívvel állíthatom, hogy nem történt csalás.
2018. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem a problémádat. Abban az esetben amit leírtam mindenki megnyugodhatna, hogy biztosan nem történt csalás, semmi más nem történne.

Kiderülhetne az is, hogy alaptalan az egész felvetés és teljesen tiszta a győzelem. Hol itt a gond?

2018. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!