Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki örül a Fidesz győzelmének?

Ki örül a Fidesz győzelmének?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
A rá szavazók. De annak a fele biztosan nem sokáig.
2018. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Marad a stabilitás, ez a lényeg. Az ellenzék meg nagyon nézzen magába.


Aki most "birkanépezik" és anyázik, kivándorolni készül, önmagát csapja be. Ennek az eredménynek az első számú felelőse az inkompetens ellenzék.

2018. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Én , győzött az igazság a józan ész a sumákolás trógerkódás ellen . GY F szerint az utca teli volt este kígyókkal Orbán miatt ...
2018. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Én örülök,nem is vártam mást tök egyértelmű volt a győzelem. Az ellenzék közt egy nárcisztikus hatalommániás már megbukott elmebeteg, egy köpönyegforgató saját szavazóit eláruló cukipofa, egy feminista libsi széltyúk, meg egy kényszerből utolsó percben odalökött zsúrpubi közt lehetett választani ,meg volt néhány választási pénzért kaparó morzsaporszívó. Ebből nem kértek a magyarok .Aki ezt nem látta előre az vak és süket.
2018. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én. Kígyókkal nem találkoztam, csak gyíkokkal.
2018. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

csak orbánék


2020 ba elzárják a pénzcsapot csúnya eutól majd meglátjuk 1 vagy 2 hónap után mondatják le .

2018. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Csak az aki a fidesznek köszönheti hogy meggazdagodott. Akiket megvásároltak kilóra egy zsák krumpliért őket meg nem érdekli az egész, annak örültek hogy kaptak valamit és ennyi.
2018. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
7-es tehát akkor a szavazók fele meggazdagodott vagy krumplit kapott azért akkor csak tud valamit ez az Orbán mert ez elismerésre méltó eredmény.
2018. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Tisztelt ellenzékisek! Legyetek méltóságteljesek, fogadjátok el a többség akaratát. Nem biztos hogy ha egy egyirányú úton mindenki szembemegy veled akkor a "mindenki" a hülye, csak te vagy szep okos értelmes... Nem kellene elgondolkodni azon hogy a tobbsegben lévők lehet jobban gondoljak?
2018. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

4-es

"Az ellenzék közt egy nárcisztikus hatalommániás már megbukott elmebeteg, egy köpönyegforgató saját szavazóit eláruló cukipofa"

Orbán mióta ellenzéki?

Bár 94-ben és 2002-ben téged még lehet, hogy pelenkáztak, de az internet sok mindent megőriz, nézz utána.

2018. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!