Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tanácstalan vagyok, kire...

Tanácstalan vagyok, kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Vidéki egyetemista vagyok,


MSZP DK számomra leszerepeltek már régen és alkalmatlanok közéleti részvételre,


Momentum túl fővárosi párt, vidékiként nem tudok velük azonosulni,


Jobbik talán, de mióta néppártosodtak nem bizok bennük,


A Fidesz gyűlölet hadjáratát már nagyon unom, de azon a véleményen vagyok hogy legalább el döcög a szekér,


Az LMPn gondolkodtam sokat de csalódtam bennük hogy összefogtak a töketlen baloldallal.


Minősíthetetlen a felhozatal, kire szavazzak?


2018. ápr. 5. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

www.taktikaiszavazas.hu

Szavazz a legesélyesebb ellenzéki jelöltre, ami a legtöbb helyen a Jobbik. Ha a Fidesz tovább marad hatalmon, a demokrácia maradékát is le fogják építeni: a maradék független médiát is megveszik, tovább folytatják a gyűlöletkampányt és a végén kirúgatnak minket az EU-ból. Onnantól nem csak szegény ország leszünk, hanem diktatúra is.

2018. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

ha egyetemista vagy, akkor egyszerű a helyzet megoldása.


rajzolsz öt-hat-hét 2x2-es négyzetet, abba számokat írsz, melykhez választási pártok tartoznak..


aztán behunyod a szemed, és böksz..


a többit már tudod.

2018. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát a Jobbik rasszistán tetszett? Vagy ezt most nem értem.
2018. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a Jobbiknak van esélye jelenleg leváltani ezt a korrupt, szánalmas kormányt.
2018. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!