Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megtudtok győzni, hogy kire...

Megtudtok győzni, hogy kire szavazzak vasárnap?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mit gondol, melyik párta szavaz és miért.

2018. ápr. 4. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyéniben DK (Ara-Kovács) mert ő a legesélyesebb itt,listán a jobbikra mert ott meg nekik a legnagyobb a támogatottságuk (pedig amúgy hányok a szaloncukorpapírba csomagolt neonáciktól,de ezt a békát most lenyelem a közjó érdekében.)
2018. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

A Fidesz/MSZP/DK posztkomcsi pártok, akiknek egész egyszerűen nem érdekük a Kormányváltás, sem az elszámoltatás. Rájuk tilos, ha nem szereted a mostani helyzetet!

Én személy szerint a Jobbikra fogok, de az LMP-t se vetem meg.

2018. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Egyéniben én is DK, mivel ő a legesélyesebb, bár nyerni nem fog.

Listán Jobbik, mert az ő gondolataikkal, programjukkal tudok a legjobban azonosulni. Mondjuk velük sem értek 100%-ban egyet.

2018. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen az MKKP-re, ki ne akarna ingyen sört?
2018. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

Mivel az ellenzék teljesen elvtelen (lásd 1-es válaszát), és kormányra kerülésük esetén azon menne a vita, hogy melyik párt kormányozzon, miközben hátuk mögött ott a továbbra is erős ellenzéki Fidesz, így a legjobb, ha marad minden ugyanígy.

Az ellenzék tehetetlen - gyakorlatilag 10 év alatt semmit nem erősödött egyik ellenzéki párt sem - muszáj magyarázatot találni arra, hogy ez miért így van. A legegyszerűbb persze azt mondani, hogy diktatúra van, az ellenzék el van nyomva és amúgy is elcsalják a választásokat. Ezt azonban mindenki tudja, hogy nem így van.

2018. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha szereted a hazádat, akkor nem szavazz a Fideszre és a Jobbikra.
2018. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsö. Ha a jobbik cukorbárba mártott neonáci párt akkor a fidesz is csak diktaturába mártott néppárt ugye? Miért nem tudja senki sem elhinni, hogy jo irányba is lehet változni, nem csak rosszba. Orbán ugyan olyan mint Nagy Imre ujratemetésén?? mer szerintem erösen megváltozott. Akkor A jobbik miért ne tudna.
2018. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

JA de hogy a kérdésre váaszoljak, egyéniben arra aki a leg erösebb ellenzéki, hogyha nem vagy benne, hog ki az akkor a jobbikra érdemes, mert annak van esélye (sajnos nem sok) kormányra is kerulni és a töredékszavazatok abban nagon jol jönnek, vagy a szocikram azért mert azok közös litát állitottak, ezzel 10 %-ra emelve a bekerülési küszöbüket, mivel nagyot kockáztattak, és bár egy csapat idiota,a feluk volt ügynök a másik felük meg titokban a fidesznek dolgozik, mégis, ha kiesnek a parlamentböl, nagyon sok ellenzéki szavazot vinnének ki, ami szörnyu lenne.

Listán szavazz arra az ellenzékire aki szimpi( és vanesélye bekerülni)

2018. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen "megtérésekben" én szkeptikus vagyok,bocs. Divat a pálfordulás politikai körökben,de általában tart pár évig és utána már túl nehéz fenntartani a látszatot,minden marad a régiben.
2018. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
A Jobbik nem létezne ha itt demokrácia lenne. Sajnos a Vona alkalmatlan és az EU sem állna vele szóba. Szerintem ha lesz változás is tartósan biztos nem lesz eredményes ilyen jogi környezetben. Egyébként a jobbik hol tud felmutatni egy értelmiségi és mitől lenne 21. Századi párt. Talán majd a momentum de jelenleg az a kérdés hogy teljesen lebontja a fidesz a demokráciát. Az biztos hogy totál szívás lesz szinte minden de hogy később legyen esély az esélyes ellenzéki a nyerő szerintem.
2018. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!