Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak szerintem ment át undorít...

Csak szerintem ment át undorítóba, amit a fidesz képes volt meglépni?

Figyelt kérdés

Eddig is elég gyomorforgatónak találtam azt a rengeteg hazugságot, amivel kampányolnak (mert ugye mással nem tudnak, mint hogy szidnak valakit...), de amit most, húsvétkor képesek voltak meglépni, az már tényleg a legeslegalja vagy tán annál is lejjebb... Gondolok itt arra, hogy azért mondjon le Janiczák Dávid (vagy mondassák le), mert egy meggyilkolt lány telefonjában találtak tőle egy üzenetet, és mindezt képesek Húsvétkor elővenni, és folyik minden hírcsatornán... én a lány hozzátartozóinak helyében biztosfix, hogy beperelném őket kegyeletsértésért...


És még mindig nem fér a fejemben, hogy ez miért volt akkora főbenjáró bűn...


belinkelem, tudom, hogy nem kéne, mert csak a kattintásszámot növelem, de itt el tudjátok olvasni, ha valaki nem hallotta volna:

[link]


2018. ápr. 1. 23:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
6%

Hagyjuk ezt a baromságot, utolsó. EMBER nem mond ilyet nőnek, csak egy szubhumán barom. Azt meg sajnos bőven találni, a fővárosban éppúgy, mint bárhol máshol.

Végképp röhejes, ahogy itt sipákoltok egy tényközlő cikk miatt, miközben olyan eszméletlen baromságok jelennek meg a sajtótokban, hogy az ember azon gondolkozik, vajon hol tudtak ehhez "újságírókat" toborozni. Kimenő van a diliházban?:D

2018. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem hagyjuk amíg nem állsz le. Te kezdted a vitát azzal, hogy lenyúltad a "szavam", hogy aztán azzal mindenáron egy szintre próbálod tuszkolni a sima alpáriságot, az emberileg elképzelhető egyik legnagyobb aljassággal.
2018. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!