Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak szerintem ment át undorít...

Csak szerintem ment át undorítóba, amit a fidesz képes volt meglépni?

Figyelt kérdés

Eddig is elég gyomorforgatónak találtam azt a rengeteg hazugságot, amivel kampányolnak (mert ugye mással nem tudnak, mint hogy szidnak valakit...), de amit most, húsvétkor képesek voltak meglépni, az már tényleg a legeslegalja vagy tán annál is lejjebb... Gondolok itt arra, hogy azért mondjon le Janiczák Dávid (vagy mondassák le), mert egy meggyilkolt lány telefonjában találtak tőle egy üzenetet, és mindezt képesek Húsvétkor elővenni, és folyik minden hírcsatornán... én a lány hozzátartozóinak helyében biztosfix, hogy beperelném őket kegyeletsértésért...


És még mindig nem fér a fejemben, hogy ez miért volt akkora főbenjáró bűn...


belinkelem, tudom, hogy nem kéne, mert csak a kattintásszámot növelem, de itt el tudjátok olvasni, ha valaki nem hallotta volna:

[link]


2018. ápr. 1. 23:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Két dolog nem világos a történetben.

1 Egyetlen egy üzenet?!? Bármiféle kapcsolat esetén azért aktívabb üzenetváltás szokott folyni.

2 Üzenet tartalma (ha valós egyáltalán), hogy a fenébe kerülhetett nyilvánosságra?

2018. ápr. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 tgt ***** válasza:

Első körben még az ózdi fidelitászosok is undorodtak ettől a történettől, aztán elmúlt az undoruk.


[link]

2018. ápr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy ezzel tobb embert bukbak mint szereznek.
2018. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj ,az a párt amelyik nem száll be ebbe a lejártási kampányba az szavazatokra nem nagyon számíthat, mivel őket lejáratják ők meg senkit, nincs esélyük.
2018. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13, nagyon remélem, hogy így van, és nem csak nálam verte ki a biztosítékot
2018. ápr. 2. 09:31
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Még egyszer megkérdezem, ha annyira undorító és kegyeletsértő, akkor miért írtál ki róla kérdést éppen húsvétkor?
2018. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mert érdekelt, hogy másnál is kicsapta-e a biztosítékot. Nem én vagyok a rossz, mert mertem felhozni a témát. Ha csendben maradunk, soha nem koppannak.
2018. ápr. 2. 17:28
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Szóval undorító és kegyeletsértő, de neked azért nem gond húsvétkor ezen csámcsogni... Mi van ha őket is "csak érdekelte"?
2018. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"csak a retorika kedvéért írod és valójában nem tagadod ki az éretlenebb kamasz srácok felét, harmadát az emberi nemből."


Egy 31 éves városvezetőről beszélünk, nem egy suttyó kamaszról. Érdekes körökben nevelkedhettél, ha ez szerinted teljesen normális stílus - ez esetben viszont nem értem, min vagy felháborodva.:D

2018. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális stílus (főleg egy felnőtt férfinél), de nem az volt az állítás, hogy nem az, hanem, hogy "EMBER nem mond ilyet", ami nyilvánvalóan nem igaz.


Hát ismertem jó pár faluról jött kollégistát (nem tudom a kettőből melyik a meghatározó tényező) akiknél teljesen megszokott volt az ilyen stílus középiskolában. (Ezt nem "a könnyebb átugrani, mint megkerülni", meg arra a beszélgetésre értem,a miben azt taglalják kit "táncoltatnának meg", arról tényleg úgy gondolom hogy bárkivel előfoldhat vagy előfordult már életében.)

2018. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!