Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak szerintem ment át undorít...

Csak szerintem ment át undorítóba, amit a fidesz képes volt meglépni?

Figyelt kérdés

Eddig is elég gyomorforgatónak találtam azt a rengeteg hazugságot, amivel kampányolnak (mert ugye mással nem tudnak, mint hogy szidnak valakit...), de amit most, húsvétkor képesek voltak meglépni, az már tényleg a legeslegalja vagy tán annál is lejjebb... Gondolok itt arra, hogy azért mondjon le Janiczák Dávid (vagy mondassák le), mert egy meggyilkolt lány telefonjában találtak tőle egy üzenetet, és mindezt képesek Húsvétkor elővenni, és folyik minden hírcsatornán... én a lány hozzátartozóinak helyében biztosfix, hogy beperelném őket kegyeletsértésért...


És még mindig nem fér a fejemben, hogy ez miért volt akkora főbenjáró bűn...


belinkelem, tudom, hogy nem kéne, mert csak a kattintásszámot növelem, de itt el tudjátok olvasni, ha valaki nem hallotta volna:

[link]


2018. ápr. 1. 23:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Biztosan teljesen normális 31 évesen egy 16 évesre gerjedni.

Amúgy meg az összes párt összes kampánya ótvar, uszító.

2018. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Egy szó: lejáratás.

Tetszik vagy nem tetszik, a jobbik a második legerősebb párt és vidéken nagyon sok helyen nekik van a legerősebb ellenzéki jelöltjük. Valamit tenni kell és mivel érvelni képtelenek ( "Soros", "Brüsszel", "bevándorlás", "ENSZ" ), ezért marad a lejáratás. Az viszont teljes gőzzel.

2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha undorító és kegyeletsértő, akkor talán itt a gyakorin sem kellene éppen húsvétkor kérdést kiírni róla.
2018. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

De gondolj bele a helyzetükbe. Ha egyszer Jobbik lesz hatalmon, akkor repül a fidesz nagyja a böribe. Nekik ez már lét kérdés szerintem. Okkal vannak befo$va. A 2. választás is csak ilyen áldemokratikus egyénis kavarással lett meg 2/3. De most már esélytelen az is. Közeleg a végük. Ha nem is lesznek leváltva, de hogy nem lesz 2/3 az holt bisztos. Max 4 év múlva meg repülnek.

Adja a sors, hogy már most repüljenek a gőgős mellébeszélő fejükkel.

2018. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
egyrészt majdnem 18, ami ebben a korban sokat számít. Másrészt nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy ilyennel próbálnak lejáratni. Ráadásul 1 héttel választás előtt, mikor még tavalyi esetről van szó.
2018. ápr. 1. 23:59
 6/22 anonim ***** válasza:
3%
Ez harmatos fűben gyíkpisi ahhoz képest, amit Simicska Jobbik-médiája művel. Ráadásul ennek VAN valóságalapja, ami az ellenoldal lejáratókampányáról nem mondható el.
2018. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem számít, hogy majdnem 18, Magyarországon TIZENNÉGY a beleegyezési (szóval egy ilyen kapcsolat nem törvénytelen, és egyébként még csak nem is számít kórosnak), de szerintem nem is a kegyeletsértés a legaljasabb része a dolognak... Feltéve, hogy együtt voltak, ti mit éreznétek ha meggyilkolnák a barátnőtöket/párotokat? Ez az egész több mint undorító, EMBER ilyesmit nem csinál.
2018. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Fura elképzelésed van az emberekről/emberségről, de ezt most hagyjuk... Mivel a helyzet az, hogy ezeket nem is mondta. (Ha idézettel érvelsz, idézz pontosan!)
2018. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

[link]


Rendben, itt megtekinthető a pontos mondat (persze indexes tálalásban.:D) A lényegen fikarcnyit sem változtat, EMBER nem mond ilyet.:-)

2018. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát ebben nem fogunk egyetérteni, de gondolom te is csak a retorika kedvéért írod és valójában nem tagadod ki az éretlenebb kamasz srácok felét, harmadát az emberi nemből. ^^ ( Azt hogy 18 éves kora után felvállalja, azt részletesen nem kommentálom, mert nem értem vele a problémát.)


Amiket mondott nyilván nem voltak túl ízlésesek, és erre a korra már kinőhetett volna az ilyesmiből, de ez továbbra sem változtat a fő témán, mi szerint, 1: Magyarországon törvényes és egyébként pszichológiailag nem kóros, ha egy felnőtt vonzódik, vagy akár nemi kapcsolatba is kerül egy 17 évessel. 2: Amennyiben azt feltételeztük (vagy ők legalábbis tényleg úgy gondolták), hogy a lány a "szeretője volt", és csak tagadja, hogy lett volna köztük valami, akkor ennek az egésznek a kampányban való felhasználása messze túltesz az undorítóságon, ha viszont úgy gondolták, hogy ez nem igaz, és mégis meglépték ezt, akkor megmaradhatunk az undorító kegyeletsértésnél és gerinctelenségnél.


És mielőtt visszatereled a szót a melléktémára: Lehetőségük lett volna csak azt is lehozni, egy meggyilkolt 17 éves lány belekeverése nélkül is, és akkor nem kéne őket ilyen (röhejesen) túlzó állításokkal mosdatnod.

2018. ápr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!