Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni és miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
80%

Egyéniben az esélyes jelöltre, listán még nem tudom. Mindegyiknek vannak jó és kevésbé jó vállalásai. Akire tuti nem az a DK, akire nem hiszem, az az MSZP. Aki szóba jöhet az Jobbik, Lmp, Momentum, szigorúan abc sorrendben felsorolva :) ezekkel is van bajom egyikkel ez másikkal az, és nem egyszerű a kérdés de a fidesznél pár jó húzásuk ellenére (mert olyan is volt nem egy) van még több dolog ami nagyon zavar - ez a média nagy részének felvásárlása, a 3 szavas propaganda, uszítás, hazudozás, photoshopolt plakátok, kubatov szóval egyre több vaj van a fejükön. Én úgy látom régen elfordultak az eredeti értékrendjüktől. Ezért fontolom a taktikai szavazást...

De az MKKP is valid döntés ha jobb ötletem nem lesz :) legalább vállaltan hülyék.


Egyébként szerintem nem az a lényeg, hogy ki pontosan kire szavaz mert egyéni döntés és így van ez jól csak az dolgunk és felelősségünk, hogy az ember próbáljon tájékozódni több forrásból, gondolja alaposan át majd döntsön és menjen el szavazni. Minél több ember teszi ezt annál reprezentatívabb lesz az eredmény.

2018. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
86%
Ja és ugyancsak én, azért fontos a racionális döntés nem az indulatos, érzelmi mert 4 évre határozza meg, hogy merre megyünk, mit alakítunk ki magunknak és a következő generációknak. Mindenki tehet sokat a környezetéért de ez a minimum, hogy igyekszünk tájékozottan és felelősen dönteni majd elmegyünk szavazni. Bizony rajtunk is múlik, mmég ha csak 1/100000000 arányban is, hogy milyen a világ.
2018. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%
Nézem útközben a választási plakátokat ,tök jó dolgokat ígérnek a pártok, ha ez mind megvalósulna az jólenne.
2018. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim válasza:
81%
Kedves Kérdező! Azon gondolkodom, hogy ha ilyen megkérdőjelezhetetlenül okos vagy a témában, mint ahogy a közbe-közbe szúrt kommentjeidből látszik, akkor vajon mire volt jó kérdezni? Talán csak azért, hogy ledorongolhasd (néhol elég durván) azokat akik veled ellentétes véleményt leírtak? Válaszom: Fidesz-KDMP.
2018. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi!

"KDMP"?

Keresztény Demokrata Mém Párt?

Nem tudtam kihagyni.

2018. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
81%
Nos a Fidesz KDNP re. Röszke megtörtént adócsökkentés, minimálbéremelések évente megtörtént.Csok, rezsicsökkentés megtörtént, frankos hitel fixálás megtörtént, kis infláció, kerítés stb stb. Tényekkel ne vitatkozz.Ez a kormány is lop, illetve a környezetüket előnyhöz juttatják.Fletó a hátunk mögött okosabban csendben lopott A Frei Tamás könyveit olvastad Bankár, Megmentő stb. Ott leirta Névvel hogyan paktáltak le az oroszokkal és Készpénzben hozták el a kenőpénzt, hogy nállunk legyen az eu ban a legdrágább a gáz. 6 pénzszámlálót égettek le a ruszkik meg röhögtek. Tudom Frei is buta bunkó megvezetett paraszt. Nézzük a "bal" oldalt ami jobb és lefekszik bárkinek...DK Hazudott, és hazudik most is éjjel nappal...A programja órákra lebontva egy HAZUG vicc. Este 7re már ingyen Gáz viz villany...Aki ezt elhiszi az a buta..Ez egy ÁPRILISI TRÉFA!.Jobbik: Régen rájuk is szavaztam Vona köpönyegforgató Iszlámista korrumpáló többi pártot megvevő Gábor miatt nemhogy nem szavaznék, de mint a székely bácsi mondta a disznóolam sem bíznám rá...Az irígység fáj a legtöbb buta "balosnak"...dögöljön meg a szomszéd tehene mi..., nem baj ha te is beledöglessz ....okos húzás..Karácsony: "Vállaljam, ne vállaljam a pártelnökséget? Ja megjött a Soros, Simicska pénz akkor vállalom. Egy azaz egy HITELES BALOLDALI VAGY ELLENZÉKI SINCS!!! Akkor kire okoska
2018. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
81%
Ja az október 23.án a tömeget pesten leverető, gumilövedékes igazi hazafi biztos igazat fog mondani. Akkor volt Gyurcsány takarodj most meg a fél országnak Kavinton kéne..Csak mert ez is megtörtént tény.Ja a minimálbért is az Orbán korm. Vezette be én akkor 24000ft ot kerestem. A rákövetkező hónaptól 48000ft ot vittem haza..A svájcifrankos hitelekkel szintén balosok vezették meg az országot. Mondom kavinton...
2018. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
100%

Ki az esélyes ellenzéki? Kinek ez, kinek az! Ma bedobtak egy rakás kampány anyagot. Jobbik, DK, EGYÜTT, MSZP-Párbeszéd, LMP és mind azt írja, hogy aki kormányváltást akar az csak rá szavazzon mert ő az esélyes ellenzéki jelölt. Na ebből tuti az lesz, hogy szépen megoszlanak majd a szavazatok.


De nem baj, mert én nem akarok kormányváltást, szóval csak csinálják a széthúzást! :)


Egy dologtól félek, hogy majd az utolsó utáni pillanatban egyeznek meg a visszalépésekről. Ez azért gáz, mert kicsit megdolgoztatják a szavazat számláló bizottság tagjait. Ilyenkor ugyanis a kiesett jelölteket vasárnap, a szavazás napján kell tollal áthúzni a bizottság tagjainak, hogy a választópolgárok egyértelműen lássák kire nem lehet szavazni. Nálunk kb 500-an szoktak szavazni, 500-szor 4-5 jelöltet kell majd kihúzni esetleg. Azt hiszem nem fogunk unatkozni úgy. :)

2018. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
38%
Fidesz.Gyors és hatékony reagálása migráns ügyben.Kerítés,határvédelem.Trianon óta ő tett a legtöbbet az elszakított magyarságért.
2018. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

Na kedves Fidesz-fanok! Olvassátok egy 23 éves fiatal véleményét:

"Kedves idősebb generáció(k)! Főleg hozzátok szólnék eme posztommal, mivel úgy látom, hogy féltek. Féltek a terrortól, a gyűlölettől, ami holnaptól várhat rátok. Én a magam 23 évével (és velem sok ezer fiatal is hasonlóan) tudjátok mitől fél? - Attól hogy beragadunk újra, hogy nem fejlődünk és esélyünk sem lesz kibontakozni a hazánkban. Ránk lehet verni hogy túl nagy az elvárás, de a valóság az hogy mindenki fejlődni szeretne, nem megragadni a jelenlegi szinten. Ne csodálkozzatok hogyha gyermekeitek és unokáitok itthagyják az országot, mert valljuk be itt már végig ment az elmúlt évtizedekben minden, még is ez a rendszer legközelebb az anti- demokráciához. Miért is maradna ha az ország számára ő nem számít? Jelenleg is, demokrácia címszóval megy a megfélemlítés. Tudom hogy féltek, senki sem akar félni az utcán, de nem veszitek észre hogy hülyének néznek titeket? Azt hogy az egész arra megy ki hogy egy beszédképtelen emberke azon húzza fel magát hogy megvédi az Országot, közben vitázni képtelen bárkivel is? Illetve közben az EU- ban a reputációnk a béka segge alatt van miatta? - Jajj elnézést, a propaganda szerint az EU is az ellenségünk.... meg Brüsszel.... meg az egész világ, aztán az Illuminati, majd az UFO jönnek esetleg? - Tudtátok hogy például az egyik legkisebb ellenzéki párt adja az egy harmadát a Magyarországi gazdasági szereplőknek? Egy olyan párt ami valószínűleg az 5%-ot alig fogja elérni? Ez azt jelenti hogyha ők is tovább csalódnak, és kimennek az országból, akkor a mai 40-50- eseknek nem lesz nyugdíja. Nem lesz aki kitermelje mert sorban megy ki a fiatal állampolgár külhonba. De megsúgom, valami ilyesmi fog történni ha nem lesz változás, a nálam egy generációval fiatalabbakkal. - Elhiszem hogy a jelenlegi idősebb generáció egy része nem tájékozódik és a propaganda miatt csak a szar reklámokat látják, de sajnos jelenleg ameddig a köz TV meg a közmédia államosítva van addig elbillen a mérleg. Nem hisznek a propagandában? Épp a mai nap (2018.04.07) volt a Münsteri gázolás, ami sajnálatos, viszont ezt is csak egy újabb lejáratásra használta fel a Magyar kormány. De mire másra is használta volna? Ment a hiszti hogy már megint terror, mi lesz velünk ha bejönnek, közben mint kiderült egy NÉMET mentálisan labilis ember követte el. Nagyon egyszerű átverni a népet, ha felépítesz egy közös ellenségképet, és mindent az ő hibájuknak állítasz be. Ősi trükk... - Ráadásul a naracsosok minden egyes lehetőséget a szavazás körül úgy teremtettek hogy a jelenlegi kormány nyerjen. 2 fordulós szavazáson NEM nyernének!!!! Mindent úgy alkottak most hogy ne legyen esélye az ellenzéknek. Mindent megtesznek látványosan és erőltetetten azért hogy a legtöbb embert megfélemlítsék, és úgy tegyenek hogy ők a megváltók. Szerintetek ők fognak megvédeni minket? A vitaképtelen elnök, akinek nincs kampánya, aki alig jár be az országgyűlésbe és három szót ismételt az elmúlt hónapokban - Soros, Migráns, Határbontók.... Komolyan mintha Stand-up komikus vezetné az országot, olyan szar vicc ez. Hogyha önök éltek a Rákosi korszakban, kérdem én, ez mennyivel másabb politikai értelemben mint az? Nincsenek koncepciós perek, meg politikai gyilkosságok, meg ÁVH és már is "demokráciának" lehet nevezni ami jelenleg megy? Elfogadott emberek gyalázása illetve Tacskó-Sztálin istenítését? Az hogy köz TV arra buzdít hogy szavazz XY-ra mert ő az ISTEN? - Hogy is hívták ezt egy fél évszázada.... várjál megvan: KOMMUNIZMUS. - Még ha jelen esetben nem is az, eléggé "irányított" a demokrácia. Hiszen jelenleg a legtöbben önök közül nem a kormánypártra, hanem a migránsok ellen szavaznak, mert azt hiszik hogy csak ők nem engedik be őket. Ha érdekük úgy kívánja, higgyék el, megteszik, mint eddig is... Vagy egyszerűen az önök generációja azt hiszi, és tényként felfogja úgy a dolgokat hogy jelenleg van minden a legnagyobb rendben? - Elhiszem hogy nincs jó döntés, mindenki hazudik, ellenben viszont Orbán-Gyurcsány és az MSZP szerintem a múlt! Nem szabadna a politika közelébe se engedni őket. Konkrétan ALKALMATLANOK vezetni bármit is, áramot maximum. Egy új jövőt kell kezdeni amiért megéri küzdeni, ahol nem facebook komment háborúba tör át az emberek szar helyzet miatti frusztráltsága, hanem megbeszélik a problémákat. Ahol a politikusaink ellen nem nemzetközi nyomozások folynak. Ahol nem pöcegödör minőségű kórházak, meg luxusstadionok vannak, hanem minőségi ellátás. - Mindegy hogy hogyan, de egy pozitív változás kell az országban... máskülönben beigazul a Két farkúak mondása, és az "Örök élet ingyen sör" nyer!

Üdv: ILLUMINATI"

2018. ápr. 8. 00:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!