Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni és miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Akik szerint meg Orbán véd meg a migránsoktól, azok rendesen bekajálták a politikáját. Idióták! Az EU tagállamai döntenek arról, hogy bejönnek ide vagy sem. De nem mintha annyira be akarnának ide özönleni... ugyan minek? Nyomorogni? (Legfeljebb csak azért jönnek, mert Orbán támogatja őket segélyekkel.) Ez az egész parasztvakítás Orbán részről csak arra megy ki, hogy a nagy megmentő személyében tetszeleghessen, hogy aztán minél több szavazót megnyerjen... És sikerül is neki, csak figyeljétek! Mert az átlag magyar ember olyan hülye, mint a segg, és hisznek neki.
2018. márc. 24. 09:49
 12/75 A kérdező kommentje:

"Jah. Bebaszcsizva táncikált. Ez kell nekünk."


Húú bazzmeg, és? Legalább ő magától lemondott...

2018. márc. 24. 09:52
 13/75 anonim ***** válasza:
68%
A kutya pártra szavazok, mert tetszett a programjuk ("kot kot kot kotkodács...")
2018. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
34%

"Húú bazzmeg, és? Legalább ő magától lemondott..."

Végül is. Legalább több cart már nem csinált. De helyre miért nem akarta hozni azt amit elqrt?

2018. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:

#14

Nem érdekel Gyurcsány, most Orbán van hatalmon! Egyébként Gyucsány ellen tüntettek ezerrel, Orbán ellen vajon miért nincsenek akkorra tüntetések? Ezért:

[link]


Mert a teljes ellenzéket Soros és migráns pártinak hazudja, amiből persze egy szó sem igaz! Ilyen nyíltan és látványosan hazudni basszus, a gyomrom is felfordul tőle. Tudom, hogy a polizikában mindennapos dolog a ferdítés és a csúsztatások, de ilyet én még nem láttam!

2018. márc. 24. 10:41
 16/75 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nagy szarban van az itthoni választás, mert a baloldal széthullott és az is szar, a jobboldal kimutatta foga fehérjét mind a Fidesz, mind a Jobbik személyében, aki középen van/lenne az meg esélytelen bármire is.

Marad a semmi. Nem is csodálom, hogy az emberek fele el se megy szavazni, mégis kire?

A Fidesznek egyetlen pozitívuma van, az a kerítés. Az összes többi nagy rakás szar, ugyanúgy butítják az embereket ahogy a kommunizmusban is tették. Sokan azért szavaztak rájuk, mert 90-es években nem ilyenek voltak még, és sokakban az a hit él még ami akkor volt, és akármit csinálnak nem veszik észre, hogy ez már egy teljesen más Fidesz. A másik felét a szavazóknak pedig megfogták a migiris agymosással. Megint ők fognak nyerni, ezt már több, mint egy évvel ezelőtt is tudni lehetett.

Marad az, hogy reménykedünk benne 4 év múlva összevakarja magát valamiféle ellenzék, de én még simán el tudom képzelni azt is, hogy ha lesz is és mire felnő akkorára, kettővel odébb leszünk a választásokban.

2018. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

"A Fidesznek egyetlen pozitívuma van, az a kerítés."


Szerintem ez is egy hülyeség. Aki illegálisan akar bejönni, azt nem egy $zar kerítés fogja megállítani. De az egész egy baromság, mert ahogy mondtam, illegálisan senki nem akar ide jönni, hogy aztán éhen dögöljön. Ide max. azért jöhetnek, hogy felvegyék a támogatást, az pedig csak legális úton lehetséges.

2018. márc. 24. 12:48
 18/75 anonim ***** válasza:
29%

Én mindenesetre örülök neki, inkább erre szórják a pénzt, mint stadionra. Viszont azon kívül tényleg nem sok pozitívum mondható el róluk, azt meg se kell említeni ki mennyit lop, mert mindegyik lop. Ez egál, ennyi, itthon természetes.

Marad akkor a napi szintű agyzsibbasztó baromságok, a plakátok, a média, a postaládámba dobált aláírásgyűjtő szarok, a rádióban nem tudok zenét hallgatni hogy ne lenne szó róluk vagy hozzájuk köthető dologról fél óránként, de ha nem lenne adblockom még a youtubeon is ez jönne.

Van sok idióta törvény. Oszt ennyi.

Pozitívum, egy kerítés ami fogjuk rá jóindulattal hasznos. Meg az, hogy döcögünk és nem süllyedünk Kuba szintjére.


Hát ez remek...

És akkor végignézem, hogy a többi mit tudna csinálni helyettük. Úr Isten, sóhajtok fel félelmemben... Na ez a politika itthon. Mégis miért nem szavaznak az emberek, na vajon mégis miért...

2018. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
31%
Fidesz. A férjem a helyi fideszeseknek dolgozik, több dolog miatt is rájuk fogok szavazni, mert tudom mi megy ott. Nem az amit a baloldal állít...
2018. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
69%
Az biztos, hogy olyan pártra, amely nem volt még hatalmon.
2018. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!