Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni és miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim válasza:
36%
Bugyuta emberek pártjára, ez a demagóg Fidesz párt.Jobb oldali keresztény ideológiára biztos nem, megutáltam Őket. Vizet prédikálnak és bort isznak. A kommunista rendszer humánusabb volt a szegények hez. Mindenkinek el kell menni szavazni.
2018. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
68%

"A kommunista rendszer humánusabb volt a szegények hez."

Hát persze!

Ott kezdődik, hogy nem volt kommunizmus, a szocializmus is csak annyit ért, hogy más farkával lehetett verni a csalánt!

2018. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 Victor C. ***** válasza:
71%

Egy nagyon hosszutavu, dedunokaink eletebe vago kerdes van. Minden mas kesobb kezelheto, javithato, helyrehozhato de EZ NEM.

Ha elcsesszuk, utodainkat, utodainh eletet csesszuk el. Vsn erre erkolcsi, etikai JOGOSULTSAGUNK?

Ez komolyabb mint egy haboru - legalabbis mint a 2-ik vilaghabooru. Arra nem ment ra az orszag, gazdassagunk, kulturank, hagyomanyaink es a nemzet.

Ugye nem kell talalgatnotok, hogy mirol beszelek? Jo 400 eve bejott ide egy migrans nep. Beilleszkedtek? Problematlanok? Munkaszeretok? A mi etikai es becsuletessegi, erkolcsi szokasaink, szabalyaink szerint elnek? Fajilag olyanok mint mi?

Na lam...

Es mi lesz a fel vagy egymillio megszaporabb militansan vallasos neppel, akik sajat bevallasuk (es vallasuk) szerint HODITANI jottek, akik ugyancsak utalnak dolgozni? Akiket el KELL tartani, akiknek a fele a bejelentett vizsgalatok es kimutatasok (nemet, hivatalos) szerint SOHA nem fog dolgozni?

2018. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen a Fidesz-KDNP-re, illetve Minden Magyarok szeretett édesapjára, Orbán Viktorra. Széchenyi után Ő a Legnagyobb Magyar. Egyedül a Fidesz az, akik hazánknak a legjobbat akarják, és minden eddiginél mindent a legjobban tesznek. legmerészebb rémálmomban se jöjjenek vissza a hazaáruló szocik, liberális bűntársaikkal együtt.
2018. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 33/6 ***** válasza:
63%

MSZP - levitézlett patkányok

FIDESZ - különösen gyűlöletes levitézlett álszent tolvaj patkányok

LMP, DK, Momentum, kispártok: ellenzéket megosztó nemtudjuk kik, vagy tudjuk, de jelentéktelenek,

vagy már voltak parlamentben, de nem tetszett igazán

JOBBIK - migránskérdésben minden bizonnyal a fidesszel összevethető politikát folytatna, magyarérzelmű, hazafias, értelmes emberek is elég sokan vannak már benne - ez csupa előny.

Én azt fogom tenni, hogy egyéniben a legesélyesebb fidesz ellen indulóra fogok szavazni - nálunk Kispesten pont esélyes a szoci versenyző, országos listán meg a Jobbikra - ebből nagy baj nem lehet.

Elsődleges cél, talán reális, hogy ne legyen a fidesznek teljhatalma, de ha sikerül akkor inkább büntessék szét az arcukat, és legyen egy olyan koalíció, amiben a Jobbik-féle hangok jelentősen jelen vannak, más egyéb értelmes hangokkal együtt, ezek együtt pedig tépjék szét a fidesz menekülő maradékát, és elevenen temessék el a

KDNP - nevű sötét parazitákat.

2018. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 retrojedi ***** válasza:
37%

A migráció/népvándorlás mögött a világ egyik legnagyobb problémája húzódik meg: az afrikai és közel-keleti országok túlnépesedése. Azok (a pártok) akik erről nem hajlandóak beszélni, hanem látványosan húzzák a belüket, rendkívül gyanús alattomos banda és a legrosszabbra számítok tőlük: hogy 30 ezüstért eladnák a hazájukat meg egész Európát is úgy ahogy van. Ha odakapcsolok egy ellenzéki csatorna hírműsorára, a sok blabla ellenére szinte egyetlen dolog ordít belőlük: 'JAJJ, CSAK NE BESZÜLJÜNK A MIGRÁNSOKRÓL' - mert az számukra eleve vesztes téma, amiben nagy árulásra készülnek...

És igen, kisember, melléd fogják telepíteni Ubuntut és Ahmeded, és a TE lakásod fogja a felét érni - amit így el sem tudsz majd adni hogy elmenekülhess!

2018. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom miért kell ócsárolni bármelyik pártot vagy szimpatizánsait.

Ezt másképp nem lehet?

Én a Fideszre szavazok a legtöbbet értek el abból amit a választások előtt ígértek.

2018. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 hájaaa ***** válasza:
33%

"Én a Fideszre szavazok a legtöbbet értek el abból amit a választások előtt ígértek."


Mit ígértek? Lehet csak nekem maradt meg a "haladunk tovább" 4éve. Most sem látok náluk ígéretet, azon kívül hogy sulykolják belénk h "ne legyen rosszabb"...és akkor migráns/soros/imperializmus gyülölettengely mentén haladnak orosz mintára tovább.

2018. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:
Úristen... ennyi bunkó, föld buta embert... Értem már, miért nyert másodjára is a Fidesz.
2018. márc. 26. 21:45
 50/75 anonim ***** válasza:
100%
Na erről beszéltem ,a pocskondiázásról.
2018. márc. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!