Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni és miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

"És aki összebútorozik akármelyik balossal (bal- jobbik paktum) akkor inkább a fideszre teszem az ikszet!"


Annak ellenére is, amit eddig csináltak?! Gratula! Tulajdonképpen mást sem csinált Orbánka, csak adókat növelt, segélyeket csökkentett, nyugdíj korhatárt emelt stb... mindenfelől húzta befelé a pénzt, amit a maffia bandája közt szétoszt. Na persze azért néha egy-egy stadiont is építetett, meg ugye jópár év után a választás előtt (micsoda véletlen...) elkezdte emelni a fizetéseket, persze csak módjával... De az ugye nem gond, hogy a korházak, meg a teljes egészségügyi ellátás katasztrofális állapotban van! [link]


De igazad van, szavazz Orbánra, mert legalább megvéd sorostól és a migriktől!

[link]


"Lehet szidni anyámat, megszokta már!"


Én inkább téged szidlak, meg a hozzád hasonlókat!

2018. márc. 25. 11:54
 32/75 A kérdező kommentje:
Még annyit: szerintem az összefogás egyáltalán nem rossz dolog, én csak annyiban félek a jobbiktól, hogy talán túl szélsőséges/radikális dolgokat hoz majd, így lehet nem is lenne baj, ha keveredik a baloldallal. A lényeg, hogy az Orbán bagázs takarodjék!
2018. márc. 25. 11:59
 33/75 anonim ***** válasza:
79%

Adókat növelt?

Nekem kifejezetten tetszik a 16% szja (nem pedig 18 és 36). Az áfa +2% meg töredéke ennek a különbségnek.


Marhára nem hiányzik a sÁvOs adózásotok. Hogy az aki 2Ft-tal többet keres (mert többet dolgozik, többet tanult) az copjon.

2018. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
42%

Nekem mindegy bal vagy jobboldali , liberális vagy konzervatív.


Felépítettem a kedvezményes kölcsönből a házamat, ami egyébként soha nem valósult volna meg.

Kapom a gyerekek után a családi adókedvezményt.

Nem kell attól félnem hogy holnap minek az ára megy fel.

Annyi normális dolgot tett a Fidesz, biztos a sok rossz mellet(stadionok,meg a migránsok) hogy én rájuk szavazok.

2018. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
77%

"az összefogás egyáltalán nem rossz dolog,"

Tényleg nem. Rávilágít, mennyire elvtelen az ellenzék.

2018. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 hájaaa ***** válasza:
36%

"Tényleg nem. Rávilágít, mennyire elvtelen az ellenzék."


Elvtelen inkább az az ember aki 90-ben kizavarja az oroszokat, majd huszonpárév múlva térden állva hívja vissza őket.

2018. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
18%

Ha az elftársakon múlna még mindig itt lennének! Lenne 2színű útlevél, gondolom gyf-nek ez is tetszik hisz ő maga is az.

De várj csak lehet mégsem tetszene neki, nem tudta volna kisíbolni a kis(Z) üdülőt.

Meg a társaik se tudták volna privatizálni. Örültek ők, hogy ruszkik haza! Közelebb kerültek a tűzhöz.

2018. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

"Adókat növelt? Nekem kifejezetten tetszik a 16% szja (nem pedig 18 és 36). Az áfa +2% meg töredéke ennek a különbségnek."


Ne csak ezt nézd, hanem hogy mennyi adó fajtát zúdítottak ránk! Belgiumban és Franciaországban fizetnek csak több adót, mint mi. Na persze ott teljesen más bérek mellett. Valamint az ottani országokon meg is látszik. De itt hova megy a pénz? Na, vajon hova? Biztos nem mondjuk korházak támogatására, mert azok adósodnak elfelé szépen.


"Tényleg nem. Rávilágít, mennyire elvtelen az ellenzék."


Elvtelenség az összefogás? Akkor gondolom a széthúzás lenne a derék magyar elv. No problem, pontosan ez megy most a pártok között, na és szinte mindenhol máshol is ebben az országban.

2018. márc. 25. 16:31
 39/75 anonim ***** válasza:
74%

"Ne csak ezt nézd, hanem hogy mennyi adó fajtát zúdítottak ránk!"

Mennyit? De csak olyat sorolj ami az átlag embert érinti!

2018. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
26%

Csakis a Fideszre. Ne uralkodjon mindeki más a magyarokon. A Fidesz nem engedi, a migránsok ide telepedjenek, nem kell fel adnunk a vallásunkat, nem támadják meg asszonyainkat, nem kell csadort viselniök .....

Meg tudunk maradni magyarnak hagyományainkkal, szokásainkkal, határainkon kívül élő honfitársainkkal együtt.

Ezt teszik a hazárt és a népért, értünk. A többi dolog minden eltörpül e mellett.

2018. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!