Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet az, hogy mindenki...

Hogy lehet az, hogy mindenki szidja a Fideszt rés mégis elméletileg ők a legnépszerűbbek?

Figyelt kérdés

21éves vagyok biztos, hogy nem a fideszre szavazok. Évről évre nehezebben élek diákként. Minden évében nő a bérletem ára, drágul a koli vagy a menza.

Pesten tanulok, Hajdú-Bihar megyéből származok. Akárhová megyek akár Pesten akár otthon mindenki csak szidja a Fideszt, mindenki nyomorog, a legtöbb fiatal akit ismerek már külföldön van vagy oda készül.A TV2-őn meg folyamatosan azt mutogatják, hogy a fidesz a legnépszerűbb stb... Most akkor hogy is van ez?



2018. márc. 18. 18:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert akik szidják azok megosztották, egyik szavaz a MSZP-re másik az LMP-re, harmadik a Jobbikra. Addig a FIDESZ-nek van egy masszív tábora.
2018. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Elsőnek igaza van. A vicc az egészben az, hogy egy törpepárt bitorólja a trónt, mrrt az ellenzék megosztott.
2018. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Mert a többség nem nyomorog. A lúzerek nyomorognak, és persze ezért mindig az aktuális kormányt teszik felelőssé.
2018. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha marad akkor fájó szívvel ugyan de mi is megyünk ki külföldre. Én még bízok benne, hogy lesz változás.
2018. márc. 18. 18:53
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

"Ha marad akkor fájó szívvel ugyan de mi is megyünk ki külföldre. Én még bízok benne, hogy lesz változás."


Helyes hozzáállás én is ebben bízok viszont, ha kijössz, akkor előtte érdemes listát írni az elérendő célokról és ne is álmodozz ilyen magyar elváráson, hogy saját lakás.

2018. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
28%

Rengetegen nem vállalják azt, hogy ők a Fideszre fognak szavazni.

Mindenki csak szidja őket és felelőssé teszik őket azért a helyzetért, ami most van.

Tulajdonképpen be kell vallani, hogy egyik párt sem jobb a másiknál.

Viszont sokan akik "Fidesz ellenesek", valójában vagy azért azok, mert felettébb buták és fogalmuk nincs a politikáról vagy azét, mert nem látják azt át, hogy a Fidesznek mikor mi a pontos célja.

Lehet itt beszélni stadionokról, oktatásról, egészségügyről.Lehet szidni, hogy mennyire elcseszett az egész és mennyire szar mindenkinek. De kérdem én? Aki átlát mindent, az miért szidja őket?

Ha valóban olyan okosak lennének az emberek, mint ahogyan azt sokan gondolják, tudniuk kellene, hogy mi miért van.

Gondoljatok már bele? Minek az a sok stadion? MI célból épülhetett vajon? Nyilván azért, mert Orbán Viktor tudta, hogy rengeteg esélye lett volna Magyarországnak az Olimpiára, ami jelentősen sok pénzt hozott volna, amiből telt volna az egészségügy és az oktatás fejlesztésére, újítására.

Csak ugye a sok "okos" ezt is keresztül húzta, nyilván le kellett szavazni, hogy esélytelenné váljon az, hogy még jobban tudjunk fejlődni.

A másik a migráns helyzet. Nyilván jobb lenne egy olyan országban élni, ahol 4 ellenzéki párt "hirtelen" összefog, hogy lebontsák a határzárat, miközben ki nem állhatják egymást... Mi ez, ha nem képmutatás?


Őszintén... aki úgy gondolja, hogy (legfőképp) a Jobbik vagy akármelyik más párttal jobban járnánk, mint a Fidesszel, szerintem az gondolkozzon el azon, hogy a jövőben akar e egy olyan országban élni, ahol tele vagyunk olyan arab emberekkel, akik fegyverrel járnak, mert nekik az a természetes, illetve, hogy akarunk e veszélyben élni.


Hozzáteszem, el fogok menni szavazni és a Fideszre, de meg kell jegyeznem, nem vagyok se Fideszes, se semmilyen, de jelen helyzetben azt mondom, most támogatni kell őket, mert talán az egyetlen esélyünk arra, hogy ettől ne legyen rosszabb, mint ami most van. A többi páttal biztos vagyok benne, hogy rosszabbul járnánk.

2018. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"egy törpepárt bitorólja a trónt"

Egy 2,5 milliós törpepárt... Akkor a momentum, együtt stb micsodák?

2018. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Orvostanhallgató vagyok. Bátyám is orvos évek óta kint van. Mostmár saját lakása van és többet tesznek félre egy hónapban mint amit itthon keresnék orvosként. És 2 autót tartanak fent, 3 gyerekük van, nekik külön órák, ovi,iskola, és nem spórolnak.

Anyuéknak is szoktak hazaküldeni.

A feleségének csak érettségije van, de ő sem közmunkás mint itthon a végzettség nélküliek zöme.

Persze dolgoznak is keményen,de kint legalább lépnek egyről a kettőre. Van értéke a berüknek.

2018. márc. 18. 19:26
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es a stadionokra és plakátokra elköltött pénzből rengeteget lehetett volna tenni az egészségügyért.

Fel tudnék robbani mikor látom mi van a kórházakba és akkor este bemondják, hogy hány száz milliót költenek a kampányokra...

2018. márc. 18. 19:31
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
#7! "Orbán Viktor tudta, hogy rengeteg esélye lett volna Magyarországnak az Olimpiára, ami jelentősen sok pénzt hozott volna, amiből telt volna az egészségügy és az oktatás fejlesztésére, újítására. " Ez a legkirivobb orbánnyalid minden realitás nélkül, de a többi is csak kicsit marad el töle.
2018. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!