Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobboldal, konzervatívok...

A jobboldal, konzervatívok miért ellenzik a melegházasságot, poligámiát, házasságon kívüli szexet, abortuszt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 19:55
1 2 3 4
 31/40 Alain Delon ***** válasza:
0%
31: Fafejeknek nem akarok kifejteni semmi sem. Mindig ugyanazt szajkózzák, mindig ugyanabban forgatják magukat.
2017. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse, hogy a briliáns elméd ilyen frenetikus módon tud szelektálni, és roppant szakértelemmel megállapítja, hogy ki a fafej, ki szajkózza csak ugyan azt és ki a hozzá hasonlóan kimagasló zsenialitás és ki mozog hasonlóan otthonosan az élet nagy dolgaiban. De ha jól látom ebben a témában nem igazán sikerült azt a mérhetetlenül bonyolult, sokrétű és minden témában jártas, minden nézet legmélyebb bugyrait jól ismerő, de saját részről, minden tekintetből, a legtökéletesebb nézőpontot képviselő észjárásodat megcsillogtatni.

Utóbbi kommentedből kiderült, hogy nem vagy fafej, de az biztos, hogy összességében nem nyűgöztél le senkit sem megszólalásaiddal! Még azokat sem, akik közel úgy látják a dolgokat, ahogy te.

2017. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Alain Delon ***** válasza:
33: Miből gondolod, hogy én itt csillogtatni akarok valamit? Bennem nincs ilyenfajta bizonyítási kényszer.
2017. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Nem gondolok én rólad semmit sem. Kommentjeiddel csak ennyit tudtál elérni... Nem csak a bizonyítási kényszert nem érzem rajtad, de sajnos mást sem.

Egy Ford Fairlane idézettel búcsúzom tőled: “Zuzuval beszélgetni olyan votl, mint sajtreszelővel rejszolni... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas”

2017. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Alain Delon ***** válasza:
35: Nem is kell rajtam érezned semmit. Arra keress mást.
2017. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Alain Delon

Én linkeltem több oldallal ezelőtt, és azóta nem írtam, nem velem beszélgetsz :)

Sőt, úgy látom, többek is hozzászóltak, nemcsak egyvalaki.

2017. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

21-es

Ebben tévedsz. Sok állatfajnál dokumentáltan előfordul a meleg viselkedés. Csak nem csinálnak belőle akkora hűhót, mint az emberek :).

Sokat kutatták, és gondolom fogják is még, hogy miért nem halt ki ez a fajta nemi irányultság annak ellenére, hogy általában utódokat - legalábbis közvetlenül - nem hagy maga után. Számtalan elmélet született, biztosat eddig nem tudnak. Egy dolog biztos: hogy a jelenség létező, nem halt ki, és nem csak az emberi fajnál létezik, hanem sok állatnál is. Úgyhogy valami evolúciós haszna mégiscsak kell, hogy legyen, legalábbis bizonyos körülmények között.

2017. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Alain Delon ***** válasza:
37: Egy linkre emlékeszek, amit megnéztem. Akkor az lehetett a tiéd. Ugyanakkor ebben a nagy névtelenségben nem töröm rajta a fejem, hogy kinek válaszolok. Az épp aktuálisra reagálok valamit.
2017. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Alain Delon ***** válasza:
38: A 21-nek minden falra hányt borsó. Felesleges energiát pocsékolni rá.
2017. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
A poligámiát azért, mert hosszú távon szinte mindenkinek rossz: [link]
2019. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!