Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobboldal, konzervatívok...

A jobboldal, konzervatívok miért ellenzik a melegházasságot, poligámiát, házasságon kívüli szexet, abortuszt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 19:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt túl sarkosan látod. Még egyszer mondom, hogy nem arról szól! Az csak egy mellékága. Hisz minden ember szeretne utódokat, és ha lehet az vér szerinti legyen. Ez van az emberekbe kódolva. A fajfenntartás. Az, hogy a vérvonalat valaki tovább vigye. Még a melegek is akarnak egy idő után valamilyen úton módon gyereket. Ott vajon miért döntenek sokan a mellett, hogy legalább az egyikőjük legyen vérszerinti?! Egyébként én az egészséges értékrendről, önzésről beszéltem. Az a szülő, aki azért “kínozza” a gyerekét, hogy mikor lesz unoka az valóban beteges. De ha jobban belegondolsz, minél később vállalnak gyereket a nők, annál nagyobb a betegen születendő gyerek kockázata.

“...beteges, ha valaki azt várja el a másiktól, hogy az életéve az ő életét szolgálja ki.” Ezt légy szíves fejtsd ki jobban. Köszönöm!

Az meg honnan jön, hogy genetikai hiba? Hát nem a melegek nevezik így, mondják azt magukról, hogy ők már így születtek? Tőlem nevezhetjük születési rendellenességnek, vagy degenerációnak is. De az biztos, hogy nem egészséges! És ebben cáfolj meg. Nincs a földön még egy olyan faj, amelyik a saját neméhez vonzódna. Mert az ösztönei is az ellenkező nemhez vonzzák. Az ember is erre teremtetett. Az már csak a fejlett, de torz lelkének nem evilági manifesztációja, hogy a saját nemében találja meg az örömét és a gyönyörét.

“Nem olyan rég...” De azóta a tudomány sokat fejlődött és már más a helyzet. Úgy, ahogy már azért sem vetnek máglyára embereket, mert a Földet laposnak hiszik. Tudjuk, hogy nem az, de egyesek még mindig ilyeneket locsognak. Azért sem fúrják már ki egy ember koponyáját, mert fáj a feje. De emberáldozatokat sem ajánlunk fel különböző isteneknek.

2017. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Alain Delon ***** válasza:
21: És mi alapján tudod eldönteni, hogy mi az egészséges és mi nem? Ugyanakkor abban nagyon igazad van, hogy a tudomány sokat fejlődött, és nem is tartja a tudomány "betegnek" stb. a melegeket.
2017. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Hogy mi alapján tudom eldönteni??? Nagyon egyszerű rá a válaszom. Te mi alapján tudod eldönteni, hogy egy pedofil, egy gyilkos, vagy egy gyermekét az unoka világra jöttének időpontjával "kínzó" anya nem egészséges, tehát beteg ember? Onnan, hogy a szülőktől, a tanáraidtól, a körülötted élő makroközösségtől és a társadalomtól tanultál egy viselkedés mintát és értéket, amiről tudod, hogy jó vagy sem. Ha olyat teszel, amit a társadalom elítél, akkor az valószínűleg nem jó. De ha megkérdezed azt a kis pedofil réteget, ők biztosan azt fogják mondani, hogy jó amit ők tesznek, de a társadalom megveti őket ezért. Így inkább titokban teszik, amit tesznek. Ha kiderül, akkor annak nem lesz jó vége... Pedig őket is megérthetné az a fránya társadalom, de vajon miért nem értenek velük egyet??? Pedig a szabadelvűség következő lépése lehetne például ez is! Talán majd a libsik előbb-utóbb ezt is letolják majd a torkunkon, a tudomány pedig bebizonyítja, hogy ők sem "betegek".

Szóval? Ezek után te mi alapján döntöd el, hogy mi egészséges és mi nem???

2017. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Alain Delon ***** válasza:
0%
23: Szerintem inkább ne keverd a szezont a fazonnal. Ugyanakkor a fentebb belinkelt tanulmányból én nyugodtan levonhatnám azt a következtetést, hogy a konzervatívság egy fogyatékosság.
2017. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, sajnos kifogytál az értelmes érvekből, mert eddig egyszer sem fejtetted ki bonyolult, liberális gondolkodásodat. Pedig hidd el, kíváncsi lennék rá. És azt is hidd el, hogy meggyőzhető vagyok, ha van értelmes, szilárd talajokon álló érved. Ezidáig csak támadni próbáltál, és egy másik kommentelő linkjére mutogatsz, amiről azt írod, hogy “...nyugodtan levonhatnám (feltételes mód!) azt a következtetést...”, de nem teszed. Nem teszed, mert tudod, hogy igazam van, és az általam leírt példákon kereszül nagy mértékben magadra ismertél. Nem véletlenül nem írtál hathatós érvet álláspontod bizonyítására. Pedig többször is kértem, hogy válaszolj. Vagy válaszoljon bárki aki nem ért velem egyet, de meggyőző érve van. És itt kanyarodok vissza utolsó kommented felszólítására. Nem keverem a szezont a fazonnal, de a szabadelvűség arról szól, hogy mindenki legyen önmaga. Hát akkor miért ne csinálhatna azt mindenki amit akar?! Azt, ami ő maga?! Na ennyire még a libsik elülső agylebenye sem elég fejlett. Mert akkor még ők is megrémülnének saját maguktól. Főleg a régi libsik csodálkoznának, hogy hová “fejlődött” a szabadakaratú társadualom. Lehet, hogy a liberalizmus atyjai mondanák azt, hogy elkorcsosult “fogyatékosság” lett a liberalista eszméből.
2017. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Alain Delon ***** válasza:
Ne legyél rá kíváncsi, mert nekem nincs liberális gondolkodásom. Ezt a liberál-konzervál akármit meghagyom másoknak, hogy rágódjanak rajta.
2017. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek lobbizol a libsi gondolkodásmód mellett, vagy ha úgy jobban tetszik, miért támadod ennyire a konzervatív gondolkodásmódot? És miért mész bele olyan vitába, amiben nem tudod megvédeni az álláspontodat? De még ez sem baj, ha sikerült ráébredni arra, hogy a túlzott szabadelvűség sem jó. Persze ne legyünk radikálisan sem konzervatívak, mert az sem jó. De kellenek az egészséges értékek! De ezt neked kell érezned. Hogy hol az arany középút. És ne hagyd, hogy a társadalom elértéktelenedjen! Mert ma még a melegek vonulnak fel a jogaikért, holnap az állatokkal együtt háló emberek, utána majd azok a pedofilok, akik csak fényképeket nézegetnek, de egyáltalán nem “aktívak”, aztán már az “aktívak” is a jogaikért fognak küzdeni, mígnem végül eljutunk oda, hogy szépen lassan, lépésről-lépésre mindent megenged a társadalom. Akkor aztán már a sorozatgyilkosoknak és a terroristáknak is lesz létjogosultságuk, mondván: hasznos tagjai a társadalomnak, mert aktív szerepet játszanak a mépesség szabályozásban. Tudod?! Ha elindulunk lefelé a lejtőn, onnan könnyebb az aljára jutni, mint visszamenni. De sohasem késő visszafordulni!
2017. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Alain Delon ***** válasza:
Én nem lobbizok semmi mellett. Az, hogy neked ilyen téveszméd van, nem az én hibám.
2017. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Aloin Delon és a többi téveszmés!

Nem gondolom, hogy a konzervatív nézőpont számítana fogyatékosságnak, amikor a libsik támogatnak olyan undorító, visszataszító és elítélendő dolgokat, mint amilyenek a kérdésben szerepelnek. Kivétel talán a harmadik, mert az vallási kérdés. De ha elgondolkodol, nem nagyon örülnél akkor, amikor a nászéjszakádon, kiderülne hogy a férjeden/feleségeden már egy fél város átment. Aki meg a másik hármat támogatja az egy degenerált, idióta, retardát, fogyatékos gyökér! Kész. Vita lezárva.

2017. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy veled, kedves 30-as, nem lehet értelmes beszélgetést folytatni. Az nem eszmecsere, hogy az infantilis kommentjeidet néhány szóban ideszúrod és azt hiszed, hogy igazad van. Persze ezt nem vonom kétségbe, ha kifejted miért. De végtelenül egyszerű, rövid, tartalmatlan odaszúrásaid nem tükröznek értelmes mondanivalót és gondolkodásmódot. Hasonlóan reagálsz, mint azok, akik azt mondják:

- Sz*r a rendszer!

- Miért?

- Mert sz*r!

- Fejtsd ki miért és beszéljük meg!

- Nem fejtem! Sz*r és kész!

Az egyszikű trollok ilyenek. Mindenre válaszolnak, de épeszű, önálló gondolataik nincsenek.

2017. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!