Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért olyan fontos ez a...

Miért olyan fontos ez a kettős állampolgárság?

Figyelt kérdés
Miért kell kelteni a feszültséget? Miért nem jól van minden úgy ahogy most van? Mi a célja ennek az egésznek??
2010. máj. 25. 18:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
18%
nekem nem fontos
2010. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
25%
"El kéne szaporodni" - LOL, mik vagyunk mi, csótányok? :(((
2010. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
33%

Engem felháborít ez a kettős állampolgárság.

Semjén Zsolt azt nyilatkozta, hogy akik meg kapják a magyar állampolgárságot azok ingyenes egészségügyi ellátásban részesülnek. Én meg itt születtem és élek 27 év (+ a családom is) nekem meg fizetnek kell, hogy legalább az orvos rám nézzem? EZT MEG AMIT A PACI HIMBÁL.

Ha azok a NAGY határon túl élő magyarnak nevezett emberek oly nagy magyarok akkor tegyék azt mint Koszovó Szerbiával. HAJRÁ, tessék aláírás gyűjtésbe kezdeni.

2010. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Felvidéki vagyok, szerintem tökmindegy, hogy papiron mit írnak. Magyarnak születtem a szlovákiának csúfolt Felvidéken.

Máskülönben a nagyapám még Magyarországon született, 4 éves volt amikor szétszakították a nemzetet.

2010. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos csak a Fidesznek hogy többen szavazzanak rájuk. Mindenki éljen ott ahol született. Ennyi!!!
2011. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 simon_123 válasza:

Nagyon sok érdekes választ találtam, végül is nézőpont kérdése az egész. Hozzáfűznek azért én is egy két dolgot.

Először is a válaszolok többsége nincsen tisztába Magyarország történelmi határaival.Az ifjú nemzedéknek gőze nincs mi az hogy Trianon.Az hogy TE aki magyar vagy és Magyarországon laksz az csupán a véletlen műve és nem a TE kiharcolt érdemed. Ha másként osztják a határokat most lakhatnál Szerbiában, Romániában vagy akár Ukrajnában is.De attól még csak TE volnál, ott élnél ahol születtél és csak magyar volnál.

A másik dolog, a magyarországi munkahelyek elfoglalása,....

Szlovákiából és Erdélyből mar 1990-től megkezdődött a jobb megélhetőség utáni vándorlás, tehát aki menni akart az ment állampolgárságától függetlenül.Aki Magyarországot választotta az azért maradt Magyarországon mert Ő is magyar,aki meg a pénzt az tovább ment Nyugateuropa fele.

Ezen úton szeretnék megnyugtatni mindenkit aki félti a munkahelyét, hogy a munkáltatója ha nem Erdélyből akkor Törökországból vagy Kínából fog munkaerőt vinni ha a gazdasági helyzet úgy követeli. Tehát ha valaki állampolgárságot kér csak azt kéri ami neki jár semmi többet.

Jaj és ne feledjük hogy most amikor én ezt írom (csak azért mert régi bejegyzés) Erdélyben az átlagpolgár lényegesen jobban él mint a magyarországi, de nem azért mert Erdélyben olyan nagyon nőne az életszínvonal hanem mert Magyarországon rohamosan csökken.

2013. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!