Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményed Hitlerről?

Mi a véleményed Hitlerről?

Figyelt kérdés
Tehát,most csak arra vagyok kíváncsi,hogy szerinted milyen politikus volt? Jól vezette Németországot? És ha igen,miért?

2017. jan. 14. 15:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
miről beszélsz te nagyon okos?!! marhára nem vele volt kapcsolatos,hanem magyar történelmi dologról írtam...én soha nem dicsőítettem,de egyébként meg kinda interesting a mai világban,ha Pol Potot isteníted,semmi gond,meg Maot stb.de valaki feltetováltat egy birodalmi sast,mint az a német származású amerikai rendőr múltkor,akkor "atyaúristen mi van náci vagy?".ráadásul szvasztika nélküli tetoválás volt.
2017. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
100%
Hitler volt Európa megmentője,ha nem ölet meg kb. 5.6 milka zsidót,akkor ma sokkal nagyobb baj lenne a közel-keleten.
2017. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:

"Még szép, hogy letörlik a Hitlert dicsőítő, náci hozzászólásokat egy demokratikus jogállamban."

Ja...

2017. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
30%
Arra, hogy valaki bármilyen mértékben is szimpatizál a nácikkal, nincs irgalom. Hitlerről, nácikról, nyilasokról csak annyiban eshet szó, amennyiben elítéljük borzalmas tetteiket.
2017. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
100%
és az iszlám expanzió meg a kommunista terror áldozatait mikor ítélitek el hümm? az iszlám expanziónak a történelem során 250+ MILLIÓ halálos áldozata van.csak Indiában 80 millió ember halt meg miatta..ja,semmi baj ugye,mert ez beleillik a fehér fajgyűlölő ideológiádba,hogy csak ők követtek el ilyen dolgokat.szánalmas vagy.
2017. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 A kérdező kommentje:

Utolsó,te is szánalmas vagy.

Csak az iszlám expanziót és vörös terrort tudod felhozni ellenpéldaként,de arról nem teszel említést,hogy az imperialista nagyhatalmak gyarmatosításának és világválságainak hány halálos áldozata volt,illetve hány embert nyomorítottak meg.

Európában,Ázsiában,Afrikában,Amerikában... ahova csak elért a kezük.

2017. jan. 15. 14:28
 47/101 A kérdező kommentje:

A kommunistákat pedig azért nem ítélik el,mert ők "antifasiszták" voltak,bár az orosz sovinizmus elég erőteljes volt.

Az iszlámról pedig annyit,hogy az expanzió helyett nagyobb figyelmet fordítottak a fundamentalizmusra,mint olyanra,a liberális média gúny céltáblájává lett,nem véletlenül előítéletesek velük szemben.

2017. jan. 15. 14:34
 48/101 anonim ***** válasza:
100%
pff én vagyok szánalmas? :DD én csak arra világítok rá,hogy hazugok a kultúr marxisták mikor úgy állítják be a való világot,hogy csak az európai csinált rossz dolgokat.de mehetünk tovább,arab rabszolgakereskedelem.ahogy azok bántak az afrikaiakkal az se volt semmi.és nem utolsósorban pedig jelenleg nemtudom kik is bántalmaznak kit.mondjuk a feketék egymást meg minket.stb.egyik nyugati országban sem üldöznek bárkit aki nem európai,viszont mi üldözöttek vagyunk a saját országainkban.az Államoktól,Norvégián át Új Zélandig.
2017. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 A kérdező kommentje:

"pff én vagyok szánalmas? :DD én csak arra világítok rá,hogy hazugok a kultúr marxisták mikor úgy állítják be a való világot,hogy csak az európai csinált rossz dolgokat.de mehetünk tovább,arab rabszolgakereskedelem.ahogy azok bántak az afrikaiakkal az se volt semmi.és nem utolsósorban pedig jelenleg nemtudom kik is bántalmaznak kit.mondjuk a feketék egymást meg minket.stb.egyik nyugati országban sem üldöznek bárkit aki nem európai,viszont mi üldözöttek vagyunk a saját országainkban.az Államoktól,Norvégián át Új Zélandig."


Milyen kultúr marxisták? Te miről beszélsz?


Az Egyesült Államokat pedig ne sorold ide,az egy genetikai olvasztótégely. Nem csoda,hogy olyan gyatra népség.

Egyébként itt csak a liberálisok hazugok.

Másrészről pedig,mint mondtam,a kommunistákat azért nem kérik számon,mert ők antifasiszták voltak,az arabok is eléggé soviniszták,ez pedig a vahhábizmusból ered.

Vahhábizmus=arab nacionalizmus.

De például a nyugati nagyhatalmakat még annyira sem vádolják semmivel,mint a kommunistákat. Pedig elég sárosak. Nézd meg Castroék előtt mit tettek Kubával az amcsik. Vagy amikor kitört '29-ben a válság,kb az egész világ padlóra került. És amikor az amcsik kitalálták a Dawes-tervet?

Mindenkit sz#rrá hiteleztek,aztán jöttek volna behajtani.

2017. jan. 15. 15:54
 50/101 anonim ***** válasza:
ja hogy nemtudod mi az hogy kultúr marxista akkor tájékozódj...miért ne sorolnám oda? ők mik ha nem európaiak.igen egy európai olvasztótégely..most figyelmen kívül hagyva a többieket.gyatra nem gyatra így nem lehet általánosítani.
2017. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!