Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona miért kapott ilyen kevés...

Vona miért kapott ilyen kevés szavazatot a saját körzetében?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok válaszoljanak, akik ott, vagy a közelben laknak. Köszönöm
2010. ápr. 16. 19:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
nem maradt le sokkal a többitől...
2010. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 jamesbond ***** válasza:
21%
Jobban ismerik, és tudják ki is valójában.
2010. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
3%
Mert kiröhögik a bénát.
2010. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Szerintem csaltak!
2010. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20:08 Látom a szavak, mondatok értelmezésében te sem vagy erős. Illetve egyes dolgokban az iróniát sem vagy képes észrevenni. De mindegy, ez nem a te hibád....
2010. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

"pártokra szavaznak és aszerint a jelöltekre"


Igen, nagy valószínűséggel ezért került harmadik helyre Vona Gábor a saját körzetében. Sajnos még mindig eléggé elvakult a nép. A Fideszes jelölt egyébként valóban nem túl népszerű.

Nem kellett volna sok a Jobbiknak a második helyhez, mert nem teljes 2%-kal van előtte az MSZP. A második fordulóban még van rá esély, hogy megfordul az állás.


Üdv.:

egy jobbikos, aki az említett körzetben lakik

2010. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20:08 - Szerinted a bűnözés csökkentése, az önfenntartó börtön, és a cigánybűnőzés felvállalása hülyeség? Meg sem kérdezem vajon te kire szavazhattál...
2010. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert annyian szavaztak rá.
2010. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ciganybunozes nincs, csak bunozok... Onfenntarto bortonok meg nem leteznek sehol a vilagon, ha leteznenek se tudnank roluk mivel a bortonben termelt kozmunkat nem lehet piacokon ertekesiteni, ergo nem tudjuk megbecsulni, hogy a bearamlott penz megegyezik az ott termelt ertekkel... Tudom, hogy ez furan cseng de utana neztem tudomanyos folyoiratokban is (nem ugy mint Volner), es sehol nem talaltam olyat ahol egy borton bizonyitottan onfenntarto lenne...


Egyebkent senkire se szavaztam, mivel a szavazas napjan kulfoldon voltam viszonylag messze a legkozelebb eso nagykovetsegtol (ahova amugy se voltam bejelentve), de egyebkent nem a Jobbikra szavaztam volna... Valoszinuleg a Fidesz, vagy LMP lett volna mivel bar a Jobbikot nevetsegesnek tartom a Szocikat ugyanugy utalom mint ti...

2010. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: szóval szerinted teljesen rendben van, hogy bűnözőinket adóforintjainkból tartjuk el? Igaz, olyan aranyosan bűnöznek nekünk. Szerintem beletörődés helyett valami más megoldás kellene. Lásd, a Jobbik előállt vele. De nem akarok vitatkozni.

Más: Láttam a tv-ben, hogy mikor a nagy Orbán Viktor meglátogatta a választókerületet igencsak zömében nyugdíjasok voltak körülötte... Ehhez képest kb tízszer ennyien voltunk Jobbik gyűlésen. Érdekes.

2010. ápr. 20. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!