Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok rasszistak?

A jobbikosok rasszistak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 10:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
72%

Ezen az alapon minden ember rasszista, csak egyesek úgy gondolják, hogy amit ő mond, az szerinte még nem az.


Aki pedig úgy érzi, hogy a rasszizmust el kell ítélni, az költözzön egy időre egy borsodi faluba és térjünk vissza a kérdésre fél év múlva.

2010. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
Tegyük fel meg van a véleményem egy-két népcsoportról, de senkinek nem mondom max a közeli ismerőseimnek. Egyébként még a Magyar emberről is megvan sokszor a véleményem. Jobbikos vagyok , a választóbizottságban egy fideszes öreg ült mellettem....egyfolytában cigányozott...zsidózott ...hülyézett...cigányozott...zsidózott így felváltva. Akkor most ki a rasszista? Nem győztem nyugtatni! Ez nem párt függő szerintem (csak a fideszesek szerint) hanem a Magyar ember ilyen rossz májú lett mióta hagynak minket jól élni...:)
2010. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
55%
Én csak annyira vagyok rasszista, hogy gyűlölöm az olyanokat akik ilyen provokatív kérdéseket húznak elő a farzsebükből.
2010. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Sajnalom ha ez a kerdes Neked provokativ,akkor Veled van a baj.
2010. ápr. 14. 10:28
 15/40 anonim ***** válasza:
65%

"A többségük igen."

Én élek másik bolygón? A legtöbb ismerősöm Jobbikos (22-28 év köztiek vagyunk), és egyikünk sem rasszista.

2010. ápr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
41%

A nagy részük igen, az. Bátyám is a jobbikra (szándékosan kis betűvel) szavazott, sőt már választások előtt hónapokkal reklámozta az ismerősei közt, hogy csak rájuk kell szavazni és akkor majd annyi a cigányoknak. Szerintem ez igencsak rasszizmus.

Hozzá kell tenni, olyan helyen élünk, ahol a lakosság nagy része cigány, de nekem soha nem volt semmi bajom egyikkel sem. Ellenben vannak magyar családok az utcánkban, akiktől elkap a hányinger, mert mocskosak, büdösek, bunkók és nem mellesleg lopnak is. Pedig még csak nem is cigányok, de kedves jobbikosok, öleljétek a kebletekre helyettem is őket!

2010. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%

de az vagy te szar, hogy rohadna ki a beled <- megszólalt az értelem ;)

Előbb az emberek magukba nézzenek. Más szemében a szálkát...

Akik így beszélnek, mik? Embergyűlölők... nc!

Nem ismer, de azért mondja a butaságait. Ez azért nevetséges, mellesleg ne egy idegen akarja megmondani, ki a rasszista, főleg egy ilyen kirohanás után.

Ó, és kérdezzetek körbe más párt szavazói közt. Nem egy Fideszest ismerek, aki rasszista. Most a Jobbik az aktuális téma, mert nincs más, amin csámcsogni lehet.

2010. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
48%

Jobbikos vagyok,de nem ezért nem bírom a romákat,hanem azért,amit közöttük élve napi szinten átélek.

És reményem sincs,hogy elköltözzek innen,mert egész egyszerűen senki nem olyan hülye,hogy cigányok által lakott környéken lakást vegyen(én örököltem),a lakásom olcsón is eladhatatlan.

Kedves rasszizmusról pofázó széplelkek,lehet megvenni a lakást és a kedves,ártatlan,csendes,dolgos,tiszta romák közé költözni.

Ha véditek őket,éljetek közöttük,ne a normális ember legyen kénytelen itt élni a nyócker sötétebb részén.

2010. ápr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
57%
DEHogy!
2010. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
36%

sziasztok! valaki írt az öltözködéstől meg autókról. A rasszizmus az, ha egy rasszt (fajt) elítélnek. Az autóvásárlók meg a ruhavásárlók egy rasszhoz sem tartoznak! Aki ilyeneket mond, hogy így cigányok úhy cigányok az egy szegény ember és az vígasztal hogy sokkal kevesebb min pl. Én. Szeretném ha romá kisgyerek ülne a kislányom mellett szer

etnék roma szomszédot és szeretnék roma lenni hogy odaáljak egy ilyen ember elé és megmondjam neki a véleményem hogy sűlyedjen el a szégyenében. A jobbikrós meg annyit, hogy szembeköpil a Magyar törvényeket és ezek a történelmi utalások... Adjon isten..-> szánalmas undorító

2010. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!