Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol tudom a pártok programját...

Hol tudom a pártok programját megnézni? Van ilyen?

Figyelt kérdés
elsö szavazo vagyok és most jöttem rá semmit nem tudok.tudom hogy késö de mégis szeretnék informáciot.
2010. ápr. 8. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

minden pártnak a honlapján fenn van valamilyen programkezdemény.


De van a www.mitigernek.hu és a [link]

2010. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jobbik:

[link]


Fidesz:

[link]


Az MSZP-jét nem találtam a saját oldalán, de itt van egy elemzés:

[link]


LMP:

[link]


MDF:

[link]

2010. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A végén majd elárulod nekünk, ki mellett döntöttél?
2010. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hosszu északa lessz de holnap már nem válaszolhatok
2010. ápr. 8. 22:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha az LMP szimpatikus/lehet azért mert a többit már unom,anyámék miatt is/Szerintetek megvalosithato vagy gáz amit akarnak?
2010. ápr. 8. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
LMP-re ne szavazz! Az az SZDSZ átmentése egy új pártba. Duplájára emelné a segélyt, akkor végképp nem érné meg dolgozni az embereknek, és totális káosz lenne.
2010. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most a Jobbikra kel szavazni, mert nekik van a legelfogadhatóbb programja! Ja és csal így lehet a Fidesz 2/3át megakadályozni.
2010. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az LMP programja szerintem úgy, ahogy van, egy nagy marhaság. Hasra ütéssel nem lehet egy országot kormányozni, márpedig a programjukon látszik, hogy úgy írták. Hogyha em veszik komolyan, próbálják a fiatalokat, az első szavazókat megnyerni a laza stílusukkal, ám semmi tartalom nincs bennük.

Másfelől pedig már a nevük is hazugság. A politika nem lehet más. Főleg nem, ha olyanok csinálják, akik elárulták a rendszerváltást (volt SZDSZ, Centrum tagok). Teljesen hiteltelenek, csak sajnos jó pár fiatalt megvezettek.

Hogyha azt hiszed, jó volt az elmúlt 8 év, szavazz az MSZP-re.

Hogyha azt hiszed, a Fidesz képes lesz változtatni, és _akar_ is változtatni, akkor szavazz rájuk.


Ha változást akarsz és biztonságot magadnak és a családodnak mind most, mind a jövőben, hogyha azt akarod, hogy munkád legyen és ne a te adódból éljen az, aki nem akar dolgozni, ha azt akarod, hogy tanulhass és aztán hasznosíthasd is a tudásodat és mindezt nem a McDonalds-ban, akkor szavazz a Jobbikra. ;)

2010. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretném azt hinni fontos hogy,mire szavazok.Jo lenne olyan döntést hozni amit nem bánok meg ,de nekem olyan hiteltelen mind Orbán irritál olyan mintha csak a hatalom érdekelné,Gyurcsány az elmult 8év nem öt igazolja.Most mind hazudik nem? Akor?
2010. ápr. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!