Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik vagy LMP? Nem vagyok...

Jobbik vagy LMP? Nem vagyok képben politika ügyileg, semmire sincs időm. Elkezdtem olvasni ennek a 2 pártnak a programját, az MSZP és a FIDESZ nem érdekel. Szerintetek melyik az a 2 közül, amelyik be is tartja majd amit mond?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Én felezni fogok valószínűleg:Listán LMP,egyéniben Jobbik.
2010. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
lmp nem tudná betartani mivel talán be se kerül ha igen akkor se lesz szava, ellenben jobbik megmutatta hogy kiáll az elvei és programja mellett, és több mandátauma is lesz.
2010. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha az SZDSZ-t szereted, akkor LMP.
2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező, itt igazából csak annyi a kérdés, hogy mit akarsz: magyar mítoszt és miatyánkot mindenáron, plusz akár EU-ból való kilépést, ha épp úgy adódik, vagy értelmes, átgondolt, (környezet)tudatos fejlődést.


Nem tudom, te hogy döntesz majd, de nekem személy szerint az utóbbi a szimpatikus, ezért az LMP-re fogok ikszelni.

2010. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben csakis magadra hallgass, ne másokra!


Arra szavazz, amelyik program számodra szimpatikusabb! Egyik sem lesz képes betartani azt, amit ígérnek, mert nem lesz elég szavuk a parlamentben. A programjuk sok tekintetben hasonlít, ugyanazt gondolják sok kérdésben.

2010. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Ja, és az SZDSZ-ező bolondokkal ne törődj. Nem tudom, miért nem tudják venni rá a fáradságot a mai napig, hogy egyrészt gondolkodjanak, másrészt utánajárjanak dolgoknak. Az LMP már akkor létezett és tevékenykedett, amikor az SZDSZ még bőven elemében volt - most viszont az SZDSZ már retteg az LMP-től, főleg Pesten, mert rengeteg szavazatot szívnak el tőlük, és ezért próbálják mindenáron bemocskolni őket a saját szennyükkel.


Az LMP legfeljebb annyiban "új SZDSZ", hogy normális, civilizált módon képviseli azokat az eszméket, amiket az SZDSZ a végletekig lejáratott saját magával együtt.

2010. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Alap, hogy Jobbik :)

De persze ez a te döntésed...

2010. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
14:42-nek üzenem, hogy inkább ő gondolkozzon és járjon a dolgok után...
2010. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
lmp
2010. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__755..


Itt egy korábbi kérdésem, ahol az LMP roma programját tárgyaljuk. Szerintem nagyon tanulságos :D

2010. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!